Теремок №2

Адреса: м. Коростень, вул. Франка 13

Телефон: 04142-4-21-70

Графік роботи: 7:00 - 19:00

Кількість груп: 3

Кількість дітей: 70

Інформація про дитячий садочок

 Перші кроки від свого народження - перші кроки становлення є вирішальними у житті кожної людини, її подальшої долі.

У ДНЗ №2, який розпочав свою роботу з 23.05.1956 року, створені умови для успішного розвитку дітей віком від 3-х до 5 (6-ти) років. Це і чудові умови для дошкільників, і той психологічний клімат, що допомагає грамотно і змістовно виховувати і навчати дітей дошкільного віку.

Життя у ДНЗ змістовне і цікаве як для дітей, так і для їх батьків, які є учасниками і гостями спільних заходів: фестивалів педагогічної, творчості, ярмарків педагогічних ідей та знахідок, розваг, свят, колективних переглядів занять тощо. Це заклад виявлення та розвитку потенційних можливостей кожної дитини.

Багато уваги педагогічні працівники надають удосконаленню роботи з батьками; вони є нашими порадниками, критиками, помічниками.

Напрями роботи ДНЗ №2 дають дітям можливості всебічно розвиватися та отримувати емоційне задоволення від кожного виду діяльності.

В центрі уваги працівників ДНЗ дитина, неповторна особистість, з усіма її проблемами, з ослабленим здоров’ям у деяких дітей, інтересами і здібностями.

Ми, працівники дошкільного навчального закладу №2, ставимо перед собою завдання звеличувати та удосконалювати атмосферу творчості та любові до наших вихованців.

Як добратися?

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук