ДНЗ №18

Адреса: м. Ужгород, вул. Айвазовского 6

Телефон: (03122)3 63 07

Графік роботи: цілодобово понеділок 7.00 по пятницю-19.00

Кількість груп: 6

Кількість дітей: 105

Інформація про дитячий садочок

ДНЗ № 18 розрахований на 103 дітей дошкільного віку з цілодобовим перебуванням. В нашому садочку працює одна група для дітей раннього віку та 5 груп для дітей дошкільного віку. Групи формуються за віком для дітей, які потребують відновлення здоров’я,тривалого лікування та реабілітації з латентною туберкульозною інфекцією та після вилікування від туберкульозу. Робота колективу дошкільного навчального закладу спрямована на індивідуалізацію освітнього процесу, підсилення тенденції особистісно-орієнтованої, гуманістичної моделі виховання, формування соціальної компетентності дошкільників, що допомагає нам бачити в кожній дитині індивідуальність і забезпечувати умови для росту її компетенції.

Як добратися?

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук

Мальвина - 5 февраля 2012 20:31

Ой, как приятно, чо здесь есть это учреждения, так как я воспитанница этого детсада. Искренне желаю ДНЗ №18 процветания и творческих побед! Очень благодарна своим воспитателям. Наблюдая за жизнедеятельностю учреждения мне очень приятно, что за короткое времья стремительно детсад развивается, есть большые перемены. И всё это благодяря заведующей детсадом Колодий А.С.. Спасибо Вам Анна Степановна.

Григаш Надія - 10 июня 2012 16:39

Щиро вдячні завідуючій ДНЗ 18 Колодій Ганні Степанівні за ту теплу атмосферу, що панує в стінах дитячого садка, за її невтомну працю, за щирість, відданість своїй роботі.
Дитячий садок №18 дуже хороший, чистий, уютний. В ньому створені всі умови для повноцінної ігрової та навчальної діяльності дітей.
Батьки Григаш Іван та Надія