ДНЗ №3 "Перлинка"

Адреса: м. Вінниця, вул. ак. Ющенко, 14

Графік роботи: 8:00 - 17:00

Кількість груп: 6

Кількість дітей: 110

Інформація про дитячий садочок

Що таке сучасний дитсадок? Це, на нашу думку потужна команда однодумців, які крокують нога в ногу до однієї спільної мети, це найбільш плідна та важлива ланка в системі освіти. Звідси ллється світло сучасної педагогіки, випливають її найкращі ідеї.
ДНЗ №3 "Перлинка"
ДНЗ №3 "Перлинка"
Життя висуває сьогодні надзвичайно актуальну проблему оперативного впровадження провідних наукових досягнень у практичну роботу з дітьми. Адже педагог - це старт, від якого дитина вирушить у незнайомий і цікавий світ життя.
ДНЗ №3 "Перлинка"
Режим роботи
Дошкільний навчальний заклад працює за 12-годинним режимом роботи. Проектна потужність закладу 110 дітей.
Відомості про персонал закладу
Відповідно до штатного розпису колектив дошкільного закладу налічує 35 чоловік. З них: 15 чоловік педагогічного персоналу, 8 з яких мають вищу освіту і 20 чоловік обслуговуючого персоналу. Очолює цей чудовий заклад творча, креативна, сучасномисляча завідувач Васильєва Надія Вікторівна.
Якісний склад груп
В дитячому садку функціонує 6 груп : з них 2 групи для дітей раннього віку, з яких одна працює за 24 годинним режимом роботи та 4 групи для дітей віком від З до 7 років.
Головна мета
Головна метa, яку поставив колектив - створити сприятливі умови для максимального фізичного розвитку дитини, її психіки, формування духовності, навичок комунікативності шляхом здоров'язбережувальних та здоров'яформувальних технологій.
Колектив закладу приймає активну участь і у житті міста, має активну життєву позицію щодо повноцінного та гармонійного розвитку особистості.

Як добратися?

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук