ДНЗ №1

Адреса: м. Вінниця, вул. Медведєва 48а

Телефон: 53-60-97; 53-60-98

Графік роботи: ---

Кількість груп: 13 груп

Кількість дітей: ---

Інформація про дитячий садочок

Гарно в нашому садочку!
Наш садок всім - рідний дім.
То ж приводьте сина й дочку,
Будем раді вам усім! 
 
ДНЗ №1
 Посеред пишної подільської природи, посеред цвіту запашних садів
розташована одна зі старовинних частин міста "Слов'янка". Однією з окрас цього мікрорайону є дошкільний навчальний заклад № 1 зі співзвучною назвою "Слов'яночка", який гостинно відкрив двері для дітей співробітників ВАТ " АК Вінницяобленерго " 1 червня 1981 року
Метою роботи колективу є забезпечення цілісного розвитку дитини, розвиток її творчої спрямованості, розкриття потенційних можливостей при збережені дитячої субкультури та визнанні унікальності ролі дошкільного дитинства в становленні особистості. 
В садочку 13 груп: 10 - дошкільних, 3 - раннього віку. Для дітей працюють педагоги та помічники вихователів, медики, працівники кухні, обслуговуючий персонал. 
 
За майже 30-ти річний період плідної педагогічної діяльності в нашому дошкільному навчальному закладі створено свій стиль, традиції та особливості організації навчально - виховного процесу. Достатньо пройти світлими коридорами, заглянути в затишні групи, поспілкуватися з маленькими " чомусиками " і одразу стане зрозуміло, що тут працюють творчі люди, для яких любов до дітей є сенсом життя. 
ДНЗ №1
Організація педпроцесу проходить в цікавій ігровій формі з використанням особливостей психофізичного розвитку дошкільників. 
Музично-естетична діяльність у дошкільному закладі розглядається як цілісна система. В ДНЗ чудова музична зала, яка є естетично оформленою, з сучасними технічними засобами: музичні центри, " караоке ", відеомагнітофон, телевізор. Організовані музкерівниками свята, розваги несуть справжнє естетичне задоволення дітям та батькам. Наявна велика база театральних костюмів, яка весь час поповнюється. Є свій ляльковий театр. Силами педагогів та вихованців проводяться лялькові та театральні вистави, які завжди створюють атмосферу справжньої радості у дітей. 
Очевидно, що сьогодні родина вибирає дитячий садок не за найближчим територіальним розташуванням, а за програмою розвитку малюка, найголовніше - за психологічним мікрокліматом у педколективі, створенням розвивального середовища, а головне - любові до дитини. 
Створено гарні умови для дітей: затишні, естетично оформлені групи, сучасні меблі та декорації, гарне предметно-розвивальне середовище, дидактичні матеріали, що дібрані згідно з вимогами програми Базової програми розвитку дитини дошкільного віку "Я у Світі". Ми розуміємо, що для життя та розвитку перш за все потрібно здоров'я, і ми працюємо над цим. В закладі створено умови для забезпечення оптимального рухового режиму: спортивна та танцювальна зала, спортивний та ігрові майданчики, фізкультурні куточки по всіх вікових групах, обладнання для загартування. Щоденно відводиться достатньо часу на різні види рухової активності дітей ( ранкова гімнастика, хореографічні, фізкультурні, музичні заняття, фізкультхвилинки, рухливі ігри ). 
На високому рівні організовано навчально-виховний процес. Маємо гарну методичну базу, використовуємо новітні досягнення в педагогіці. Реально запроваджуються в освітній процес сучасні науково-методичні підходи: 
- особистісно-орієнтований; 
- діяльнісний; 
- інтегрований; 
- психологізація освітнього процесу; 
- використання з максимальною продуктивністю як перевірених освітніх технологій, так і впровадження в практику інноваційних. 
Діти закладу приймають активну участь не тільки в житті ДНЗ, а є учасниками багатьох заходів в місті: музичний фестиваль "Чарівна квітка", конкурси малюнків та інші. 
 
В садочку приділяється велика увага організації безпеки життєдіяльності дітей. Робота проводиться спільно з ГУМНС у Вінницькій області: це спільні заняття, розваги, екскурсії. Разом з ГУМНС у Вінницькій області випущено методичний посібник по протипожежній безпеці. 
Добре відомо, що все, до чого пригорнулося серце в дитинстві, залишається назавжди. І саме тому заклад ДНЗ № 1 "Слов'яночка" це той, де дітям затишно і весело, де їх люблять і дбайливо доглядають. Тут піклуються про здоров'я дітей і про якісну підготовку до сучасної школи.
Мета співробітництва з родинами вихованців не обмежується якісним вихованням їхнього соціального замовлення щодо догляду, виховання та навчання дітей. Педагогічний колектив ДНЗ сприяє підвищенню психологічної та педагогічної компетентності батьків щодо розуміння закономірностей розвитку дитини, питань навчання та виховання дошкільнят через проведення днів відкритих дверей, творчих звітів, батьківських зборів по групах, оформлення батьківських куточків, консультувань. 

Як добратися?

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук

наталя - 16 января 2012 01:55

как одеваются стильные воспитательницы и их заведующая?