ДНЗ "Ромашка"

Адреса: м. Лебедин, вул. Карпова 25

Телефон: (05445)23020

Графік роботи: 7:30 - 18:00

Кількість груп: 10

Кількість дітей: 238

Інформація про дитячий садочок

В садочку цім живе з дитинства казка Панує тут любов і ласка І в юних душах світла і чистоти Зростають зерна честі й доброти

1 вересня 1968 року по вулиці Карпова, 25 відкрився дитячий садок «Ромашка». Із стін дитячого садка вийшло багато відомих та талановитих людей: вчителів, лікарів, людей інших спеціальностей, які пов’язують своє життя з рідною «Ромашкою».  Життя в садочку різнопланове, охоплює всі види діяльності дошкіль-ників, створені всі умови для того щоб кожна особистість змогла визначитися і самореалізуватися. На даному етапі ми працюємо над проблемою «Розвиток творчих здібностей дошкільників в процесі спілкування з природою на основі впровадження сучасних інноваційних технологій». Адже розвиток творчої обистості – є одним із головних завдань сьогодення.

В дошкільному закладі створені всі необхідні умови для виховання творчої особистості на підґрунті рідної мови та національної культури. Неоцінена роль в ДНЗ належить музею-світлиці, де в затишній домашній атмосфері проходять родинні свята, заняття, розваги.

У вечірній час приваблює малят кімната-театр, де чекають на дітей ляльки, костю-ми, декора-ції. Тут не тільки можна зустрітися з улюбленими героями, а й самому стати актором.  Великої уваги в ДНЗ надається навчанню дошкільників мовленнєвому етикету, як важливої передумови соціалізації дитини в певному культурному середовищі. Особливим акцентом у роботі навчально-виховного закладу є формування і зміцнення здоров’я дітей, забезпечення психічного комфорту і позитивного самопочуття. Заняття з фізичного виховання цікаво доповнюють художня гімнастика та «пластик-шоу».

Чарівний світ рухів, музики, ритму, асоціація і піднесених емоцій, що надзвичайно впливає на малюків і не залишає серед них жодного байдужого. Сьогодні наші малюки радісно дивляться на світ. Зробити їх щасливими завтра – головне завдання колективу нашого садка.

Як добратися?

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук