» » » Оздоровлення дітей в умовах дитячого дошкільного закладу

Оздоровлення дітей в умовах дитячого дошкільного закладу

Оздоровлення дітей в умовах дитячого дошкільного закладу завжді є актуальним питанням. В даний час в дитячих садках йде постійний пошук методів для оздоровлення дітей, які знаходяться  в умовах організованих дитячих колективів.

Основним завданням є  зниження гострої та  хронічної захворюваності у дітей. Сьогодні ми будемо вести мову про методику оздоровлення, яка заснована на використанні природних засобів – це фітопрепарати. Різні збори трав, що застосовуються в лікувально-оздоровчому комплексі, що проводиться в умовах організованого дитячого колективу, включають не тільки  загально зміцнюючі, а й адаптогенні та протизапальні засоби.

Для того, щоб підвищити  захисні особливості організму, дітям проводиться вітамінізація їжі. У їжу добавляється аскорбінова кислота, настоянка елеутерококу. Такі заходи потрібно проводити два рази на рік, в жовтні-листопаді  та  лютому – березні , на протязі півтора-двох місяців.

З вітамінізацією їжі одночасно проводиться фітотерапія – це один з методів, який включає природних речовини противірусної і антибактеріальної дії. При проведенні процедур використовуються такі препарати рослинного походження: часник, цибуля. Протягом дня у  групах ставляться тарілочки з дрібно нарізаними "вітамінами".

Під впливом фітонцидів, які утворюються з ефірних маслах в процесі процедури, підвищується бактерицидність повітря, також знижується показник забрудненості повітря, постійно відбувається поповнення людини корисними речовинами.

Ще використовується в цілях профілактики грипу та ГРЗ аксолінова мазь, якою змащуються дітям пазухи носа.

Оздоровлення дітей в умовах дитячого дошкільного закладу – це корисне і цікаве направлення в роботі кожного колективу дошкільного закладу.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук