ДНЗ №5 "Ромашка"

Адреса: м. Костопіль, вул. Сидорова 26

Телефон: (03657)27995

Графік роботи: 7.30 -19.30

Кількість груп: 6

Кількість дітей: 216

Інформація про дитячий садочок

У затишному місці серед каштанів та кленів, огорнутий різнокольоровим розмаїттям зелених насаджень, дзвенить дитячими голосами дошкільний навчальний заклад № 5 «Ромашка», що розташувався у південному мікрорайоні міста в досить гарному типовому двохповерховому приміщенні по вулиці Сидорова, 26.

«Ромашка»... Саме таку чарівну назву має він. Як ніжно й лагідно звучить це слово. А біля цієї ніжної, білої тендітної квіточки, наче бджоли та пташки, дзвенять, кружляють діти. І їхні дзвінкі голоси та сміх так плідно рояться навкруги. Ні, це не дитячий шум. Якщо ви маєте хороший педагогічний слух, то розрізните в цьому шумі звуки інструментів оркестру, які настроять вас на мажорний лад, а струни серця вашого торкнеться передчуття майбутньої симфонії життя.

Вважають, що ромашці людина завдячує своєю добротою та ніжністю. Її вплітали у перший віночок трирічної дівчинки, щоб була здоровою і до всіх доброю. А нашій «Ромашці», дошкільному закладу, завдячують батьки та вихованці, адже за 35 років свого існування він випустив понад 1500 дітлахів. І навіть зараз, кожного дня понад 130 веселих, допитливих, життєрадісних малюків відчиняють двері нашого великого й привітного дому, де турботою й піклуванням їх оточують 38 талановитих, творчих, майстерних, люблячих працівників, з яких 18 – педагоги. Відрадно, що троє з них мають вищу кваліфікаційну категорію, двоє – звання «Вихователь-методист».

Наш садок працює в режимі, який відповідає запитам батьків. Заклад має гарну матеріально - технічну базу, в ньому створено належне розвивальне середовище. До послуг малят музична зала, кабінети вчителя - логопеда, медичної сестри, практичного психолога, профщеплень. Пройшовши чималий шлях, ми вже можемо говорити сьогодні про певні успіхи в нашій роботі. Яким же був цей шлях і яким буде? Наш імідж – це узагальнений портрет закладу, який створювався протягом 35 років силами всього колективу.

Як добратися?

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук

людмила - 9 сентября 2012 18:39

Чекаю знайти на вашому сайті корисні та цікаві речі

Світлана - 28 сентября 2012 16:32

Цікаві та корисні матеріали шукайте на нашому сайті ДОШКІЛЬНЯТКО м.КОСТОПІЛЬ