ДНЗ "Світанок"

Адреса: Полтавська обл., Кременчуцький р-н, с. Майбородівка, вул. Жовтнева б

Телефон: (0536)735331

Графік роботи: 7.00.-17.00

Кількість груп: 1

Кількість дітей: 25-30

Інформація про дитячий садочок

Свою історію дошкільний заклад «Світанок» розпочав приблизно в 50 – тих роках ХХ століття. Спочатку в пристосованому приміщенні звичайної сільської хати, а з 1962 року виховний заклад перейшов у новозбудоване окреме приміщення, в якому дзвенять дитячі голоси і до сьогоднішнього дня. 

Вагому допомогу у розвитку дошкільної освіти подав тодішній місцевий колгосп ім. Тельмана, пізніше радгосп «Рублівський», перейменований в радгосп ім. 60 – річчя Великої Жовтневої Соціалістичної революції та нині діюче ПСП «Майбородівське»  Спочатку це був цілодобовий дошкільний заклад в якому виховувались діти 2 – ух різновікових груп , більше 30 дітей у кожній.Протягом цих років режим роботи д/з змінювався – з цілодобового на 10,5 годинний робочий день.

З удосконаленням розвитку дошкільної освіти, збільшенням дітей у 1987 -1988 роках було проведено добудову дошкільного закладу, проведено холодну воду та каналізацію. В 2001 році дошкільний заклад було передано у власність Майбородівської сільської ради. ДНЗ «Світанок» має одну різновікову групу в якій 28 дітей. Колектив ДНЗ «Світанок» працює над реалізацією державної політики в галузі освіти, надання дітям якісної дошкільної освіти відповідно Закону України «Про дошкільну освіту»

Головними завданнями є:

  • систематична робота по реалізації і збереження фізичного, психічного здоров’я дітей;
  • забезпечення соціальної адаптації дошкільників, розширення їхнього соціального досвіду;
  • підвищення фахової майстерності і професіоналізму всіх педагогічних працівників шляхом самоосвіти, саморозвитку і самовдосконалення

Як добратися?

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук