» » » Дитячий розвиваючий центр Монтессорі «Почемучки»

Дитячий розвиваючий центр Монтессорі «Почемучки»

Адреса: м. Одеса, вул. Тіниста 6а

Телефон: +38(048)7776377; +38(048)7776277

Графік роботи: ---

Кількість груп: 5

Кількість дітей: ---

Інформація про дитячий садочок

Сьогодні в педагогічній науці існують безліч методик і програм для раннього розвитку дітей. Батьки зазвичай вивчають їх всі і пробують займатися зі своїми дітьми. Педагогічна світова практика показує, що метод, розроблений Марією Монтессорі - найдійовіший. Педагоги з світовим ім'ям працюють зі своїми вихованцями саме за цією системою. Ця методика заснована на вільному творчості дитини: він самостійно вирішує коли і чим йому займатися. Це дозволяє маляті виразити себе, показати свої бажання та здібності.

Наш центр працює за системою Монтессорі, тому-що вона найбільш ефективна. Ми створюємо такі умови для дітей і їх батьків, при яких малята розвиваються, граючи. Можна, звичайно, вибрати більш прості методи, ніж система Монтессорі, але в цьому випадку можна втратити самі сприйнятливі для навчання роки в житті дитини.

Перш за все, для нас дитина - це особистість, тому ми поважаємо його і вчимо самостійності. У результаті проведених занять дитина почне сам їсти, одягатися, привчитися складати іграшки після гри. Дитина починає розуміти, що він самостійна людина, і це формує у нього самоповагу, що дуже важливо для розвитку особистості. У своїх заняттях ми використовуємо самі звичайні предмети. Наприклад, граючи з водою, малюк вчитися мити і прати. Методика Монтессорі, не дивлячись на уявну простоту, досить складна. Не в кожному центрі є фахівці, які мають практику роботи за цією системою. Система Монтессорі дає більший ефект при тій же кількості годин занять, і результат видно вже після кількох перших уроків.

 

У нашому Монтессорі-Центрі є такі групи:

  • Група "Мама і малюк" (8 - 18 місяців)
  • Група "Бджілки"(2 - 3 роки)
  • Група "Почемучки"(3 - 6 років)
  • Група "Почемучки в Полуднівка"(3 - 5 років)
  • Група "Підготовка до школи" (5 - 6 років)

ПРАВИЛА ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЇХ БАТЬКІВ

Монтессорі-центр «Чомучка»у своєму прагненні правильно розвивати дитину накладає на дітей і батьків певні обов'язки. Тим самим у дитини виховується повага до інших людей, до навколишнього його простору. Наприклад:

- На заняттях можна брати і грати будь-якими предметами і матеріалами, але після закінчення потрібно обов'язково поставити їх на місце в первозданному вигляді;

- не можна забирати предмети в інших дітей. З ними працює той, хто перший узяв;

- не можна заважати іншим;

- Не дозволяється допомагати іншим без прохання про допомогу і давати непрохані поради;

- Батькам не дозволяється втручатися у заняття дитини, якщо його дії конструктивні, і не можна допомагати, якщо дитина про це не просить;

- батькам у жодному разі не можна підвищувати голос, необхідно присісти, щоб бути з дитиною на одному рівні і пропонувати йому інші предмети та матеріали.

 

Дитячий розвиваючий центр Монтессорі «Почемучки»
 
 
Дитячий розвиваючий центр Монтессорі «Почемучки»
 
Дитячий розвиваючий центр Монтессорі «Почемучки»
Дитячий розвиваючий центр Монтессорі «Почемучки»

Монтессорі-Центр «Почемучки»

 

Дитячий розвиваючий центр Монтессорі «Почемучки»

 

Детальну інформацію ви зможете знайти на офіційному сайті - http://www.pochemychki.com.ua

Як добратися?

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук