» » Прем’єра вистави «Нові пригоди Діда Мороза»

Прем’єра вистави «Нові пригоди Діда Мороза»

Прем’єра вистави «Нові пригоди Діда Мороза»

22 січня 2012 року в Уманському міському Будинку культури відбулася прем’єра вистави «Нові пригоди Діда Мороза». Впродовж години глядачі спостерігали за подіями, які розгортались на сцені, затамувавши подих. Більше 60-ти юних артистів, завдяки своїм танцям,  переносили їх разом із головними героями то до густого засніженого дикого лісу із вовками і зайцями, то у казкову атмосферу чарівних Ельфів, а то до скелястих берегів гірської річки, де мешкають войовничі амазонки на чолі із владною Іполітою…

 

Автором, хореографом-постановником і режисером виступила керівник Народного самодіяльного ансамблю танцю «Ровесник» та Ансамблю сучасного танцю «Ритм» Бакланова Ірина Миколаївна. В основному на базі цих двох колективів і поставлено дану виставу.

 

На останок хочеться додати, що глядачі, які були присутні в залі, отримали велике задоволення від перегляду. А наші артисти отримали насолоду від того, що змогли порадувати нашого глядача своїми умінням і талантом. А також виставою, яка, без перебільшення, може конкурувати із багатьма тими, які гастролюють у нашому місті. 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук