» » Білоруські банки взяли участь у республіканській акції "Наші діти"

Білоруські банки взяли участь у республіканській акції "Наші діти"

29 грудня, Білоруські банки взяли участь у республіканській акції "Наші діти", повідомляє кореспондент БЕЛТА.

ВАТ "БПС-Ощадбанк" сьогодні передав подарунки п'яти дитячим будинкам міста Мінська, зазначила прес-секретар БПС-Ощадбанку Поліна Трізонова. БПС-Ощадбанк бере участь в акції "Наші діти" багато років. Це вже стало доброю традицією для організації. Потужна соціальна політика відрізняє всі банки, що входять до групи Ощадбанку Росії. "Так, в рамках святкування 170-річчя Ощадбанку банки, що входять до групи, нададуть допомогу 170 дитячим будинкам в Росії, Білорусі, Україні та Казахстані", - сказала прес-секретар.

Поліна Трізонова додала, що БПС-Ощадбанк є соціально відповідальним банком і має підшефний дитячий будинок, якому надає необхідну допомогу.

Завтра в акції "Наші діти" візьме участь голова правління ВАТ "Ощадний банк" Беларусбанк "Сергій Писарик. 28 грудня подарунки вихованцям дитячих будинків сімейного типу, прийомних та опікунських сімей Радянського району Мінська вручив голова правління ВАТ" Белинвестбанка "Олександр Рутковський.

Почесним гостем передноворічного свята для вихованців дитячих будинків сімейного типу, прийомних та опікунських сімей Жовтневого району Мінська був сьогодні і голова правління ВАТ "Белагропромбанк" Володимир Подковиров. Він побажав сьогоднішнім школярам стати майбутніми клієнтами Белагропромбанка. Ранок був організований у стінах столичної школи № 30. Солодкі подарунки, підготовлені банком, отримали 75 хлопців.

Традиційна новорічна благодійна акція "Наші діти" почала хід по Білорусі 12 грудня 2011-го і триватиме по 12 січня 2012 року. Масштабний захід проводиться в республіці вже в 17-й раз - воно проходить з 1995 року відповідно до національних планів дій щодо поліпшення становища дітей та охорону їх прав. Акція спрямована на надання допомоги і підтримки дітям, які опинилися в складній життєвій ситуації і потребують особливої ​​уваги держави і суспільства. Керівники міністерств та інших республіканських органів управління, місцевих виконавчих комітетів, концернів, банків, громадських об'єднань та інших юридичних осіб не тільки щорічно відвідують установи освіти, охорони здоров'я та соціального захисту, дитячі будинки, у тому числі сімейного типу, школи-інтернати, опікунські, прийомні сім'ї, дитячі соціальні притулки, багато з них стали постійними спонсорами та друзями дитячих установ, не обмежуючись рамками акції.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук