» » » ДНЗ ясла-садок №5 комбінованого типу "Золота рибка"

ДНЗ ясла-садок №5 комбінованого типу "Золота рибка"

Адреса: м.Первомайськ, вул.Корабельна 21а

Телефон: (05161)32138

Графік роботи: 7:00-19:00

Кількість груп: 9

Кількість дітей: 157

Інформація про дитячий садочок

Дошкільний навчальний заклад ясла – садок № 5 комбінованого типу «Золота рибка», єдиний заклад у м.Первомайську для дітей з вадами зору та один з двох у Миколаївській області. Завідувач ДНЗ Маслова Людмила Іванівна Вихователь-методист Козак Світлана Іванівна

У закладі працюють вузькі спеціалісти Вчитель-логопед Вчителі-дефектологи Практичний психолог Лікар-офтальмолог Медсестра-ортоптистка Медсестра фізіотерапевтичного кабінету

Навчально-виховний процес здійснюють 19 педагогів вищу освіту мають 12 осіб базову 7

Структура ДНЗ 5 груп комбінованого типу для дітей з вадами зору; 4 групи загального типу; Методична служба; Відділення корекційної педагогіки; Психологічна служба; Медична служба.

Навчання та виховання дітей з порушенням зору здійснюється на основі загальних принципів навчання та виховання, однак поряд з цим є певні особливі задачі та принципи, спрямовані на відновлення, корекцію і компенсацію порушених і недорозвинених функцій, організацію диференційованого навчання, підготовку до життя в сучасному суспільстві. Специфіка навчання та виховання таких дітей проявляється в урахуванні загальних закономірностей й специфічних особливостей розвитку дітей, опорі на здорові сили і їх збереженні, можливості у використанні спеціальних форм і методів у роботі, перерозподілі навчального матеріалу й заміні темпу його проходження.

Мета діяльності закладу виховання, лікування, відновлення і розвиток порушених функцій зору у дітей.

Пріоритетні напрямки діяльності ДНЗ

- Створення умов для формування соціально-адаптивної та соціально-продуктивної особистості; - Забезпечення умов для отримання вихованцями якісної дошкільної освіти; - Забезпечення фізичного та психічного здоров’я дітей; - Всебічна підготовка дитини з зоровою патологією до інтеграції в суспільстві; - Розвиток здібностей, природних нахилів дітей; - Особистісно-орієнтований підхід у вихованні та навчанні дошкільників.

Заповіді ДНЗ «Золота рибка» - це наша друга домівка. Як і родина, вона тримається на п’яти міцних стовпах: любові, довірі, взаєморозумінні, небайдужості й повазі. Нехай у нашому будинку – дитячому садку – живе радість. Пам’ятайте, адміністрація – помічник і порадник. Батьки – однодумці. Не засмічуйте це живлюще джерело. У пів плеча робота важка. Підставляй два – легше впораєшся. Пам’ятайте, не має межі досконалості.

У закладі функціонують гуртки Секція баскетболу; Логіко – математичний з використанням методики Логічні блоки З.Дьєнеша Театралізований; Декоративно – прикладного мистецтва; Екологічний; Вокальний; Платні освітні послуги з вивчення англійської мови та хореографії.

Впровадження елементів інноваційних технологій педагогами ДНЗ * Технологія гуманістичного виховання В.Сухомлинського: виховання морально-етичних почуттів, основ громадянської освіти через систему занять та спілкування з родиною * Т.Борщагівська «Театралізовані ігри, як засіб розвитку творчих здібностей дошкільнят»: - розвиток акторських здібностей дітей; - формування бажання до самовираження, пізнання себе як творчої особистості; - усвідомлення мовленнєвих виконавчих дій. * Навчання читанню дітей за методикою М.О.Зайцева - оптимізація процесу навчання грамоти дітей; - розширення інтелектуальних можливостей дитини, її пізнавального рівня через навчання читання з раннього віку. * Розвиток логічних умінь дитини Н.Баглаєва - формування у дітей уміння оперувати прийомами класифікації, серіації, обчислення; - активізація процесу мислення дитини. * Програма «Будьте здорові, діти» Н.Денисенко, Л.Мельник - формування елементарних знань про складові здоров’я, навичок здорового способу життя * Технологія ТРВЗ - розвиток творчої уяви і мислення дітей * Програма Л.Лупійко «Екологічна скринька» - формування у дітей елементів екологічної культури * Авторський досвід «Формування невербальних засобів спілкування у дітей з особливими потребами»: - оволодіння мовою жестів і рухів з метою активізації комунікативної компетентності дітей з зоровою паталогією * Інтерактивні методи спілкування з батьками: - оптимізація батьківсько – дитячих взаємин; - активізація бажання батьків взаємодіяти * Логічні блоки З.Дьєнеша: - розвиток логічного мислення діей * «Розвиток творчих здібностей дітей» О.Клугман: - розвиток творчого мислення, уяви, фантазії * Розвиток артикуляційного апарату у дітей із загальним недорозвитком мовлення: - розвиток слухо-мовленнєвої пам’яті, зорової уваги, сили й висоти голосу.

 

ДНЗ ясла-садок №5 комбінованого типу "Золота рибка"
ДНЗ ясла-садок №5 комбінованого типу "Золота рибка"
ДНЗ ясла-садок №5 комбінованого типу "Золота рибка"
ДНЗ ясла-садок №5 комбінованого типу "Золота рибка"
ДНЗ ясла-садок №5 комбінованого типу "Золота рибка"
ДНЗ ясла-садок №5 комбінованого типу "Золота рибка"

Як добратися?

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук