ДНЗ «Ангелятко»

Адреса: м. Дрогобич, вул. Козловського 59

Телефон: (03244)38312

Графік роботи: ---

Кількість груп: 2

Кількість дітей: 80

Інформація про дитячий садочок

Благодійний греко-католицький дитячий садок «АНГЕЛЯТКО» заснований 22 вересня 2007 р. Це перший приватний дошкільний навчальний заклад у Дрогобичі, який діє на підставі Статуту і Ліцензії (АГ №505867).

Діти віком від трьох років мають можливість додатково під проводом фахівців: - опановувати мистецтво хореографії; - оволодівати англійською мовою; - вдосконалювати своє мовлення під час індивідуальних логопедичних занять; - зростати в любові та милосерді завдяки заняттям з християнського виховання.

Відповідно до визначених пріоритетів, робота педколективу дошкільного навчального закладу спрямована на: - індивідуалізацію освітнього процесу; · - підсилення тенденції особистісно орієнтованої, гуманістичної моделі виховання, - соціалізацію дошкільників, що допомагає бачити в кожній дитині індивідуальність і забезпечувати умови для росту її компетенції.

У дитсадку функціонує дві групи загальною кількістю дітей – 40 чоловік. Через малу кількість дітей вихователь має можливість приділити кожній дитині більше уваги. Дитсадок працює за Базовою програмою Міністерства освіти України «Я у Світі».

Директор дитсадка – Сеник Надія Ярославівна

ДНЗ «Ангелятко»
 
ДНЗ «Ангелятко»
ДНЗ «Ангелятко»
ДНЗ «Ангелятко»
ДНЗ «Ангелятко»
ДНЗ «Ангелятко»
ДНЗ «Ангелятко»
ДНЗ «Ангелятко»

Як добратися?

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук