» » » Дитячий садок міста Львова «Бебітошка»

Дитячий садок міста Львова «Бебітошка»

Адреса: м. Львів, вул. Вербова, 17

Графік роботи: з 08.00 по 20.00

Кількість груп: 2

Кількість дітей: ---

Інформація про дитячий садочок

Дитячий садок міста Львова «Бебітошка»

Дитячий садок міста Львова «Бебітошка»

Дитячий садок «Бебітошка» розміщений у великому приватному будинку, який має всі зручності в місті Львів. Там дуже тепло і нас забезпечують водою цілодобово. Сад знаходиться в районі кільця проспекту Чорновола. Будинок був побудований з якісних матеріалів. Все зроблено з дерева: полички, вікна, підлога. Всі дитячі меблі виготовлені з натурального дерева під назву бук. Дитячі столи, стільчики, ліжечка також з бука. Склад нашого колективу складається виключно з фахівців, які мають педагогічну освіту. Вони дбають про те, щоб дітки не були без уваги, щоб всі були активні. Рекоментуэм посетить сайт - детские сады Москвы. Педагоги знаходяться під керівництвом директора-педагога, який має 18 років стажу роботи з дітьми. Група складається з 15 дітей. У кожній групі працюють два вихователі. Зона відпочинку для дітей, яка знаходиться на території дитячого садка, дозволяє діткам грати в різні ігри, ліпити фігурки з піску.Харчування проводиться 4 рази. Режим роботи дитячого садка: з понеділка по п'ятницю з 08.00 по 20.00.

Заняття, якими займаються наші дітки:

• розвиток мови, логопедичні вправи - ​​допомагає дітям, яким важко вимовляти слова або звуки.

• математика, логіка - дітки вчаться рахувати, логічно мислити в тій або іншій ситуації, наші педагоги наводять різні приклади, на які діти повинні спробувати дати свою відповідь. • навколишній світ, етика, безпека - дітям розповідають про природу, тварин які оточують нас, про правила як переходити дорогу, як потрібно поводитися з дорослими. • англійська мова - вчимо англійський алфавіт, перші слова, дітям показують картинки, де намальовані тварини чи предмети які вони повинні назвати англійською мовою. • творчість: малювання, ліплення, аплікація, конструювання - на уроках малювання вихователі задають різні теми і діти повинні намалювати малюнок з картинки або придумати щось своє, так само і проходить ліплення різних фігур. • музика - на музиці вчимо різні пісні. • казка • аеробіка • фізична культура - допомагає нашим діткам розминати своє тіло, ми вчимо різні рухи.

Контакти Адреса:

м. Львів, вул. Вербова, 17 Телефони:

(0322) 52-90-73, (032) 225-81-85, 225-81-87, моб. 063-368-68-55

Як до нас дістатися:

Маршрутне таксі №:

4, 5, 6, 8, 13, 22, 28, 35, 37, 43, 44, 64, 65, 65A, 66, 76, 80, 81, 94

Тролейбус № 13

 

Дитячий садок міста Львова «Бебітошка»

 

Більш детальну інформацію, ви на йдете на офіційному сайті Львівського дитячого садка «Бебітошка»  http://babytoshka.com.ua 

Як добратися?

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук

МАЙЯ - 9 апреля 2011 12:05

Дуже гарний та корисний сайт про дитячі садки, багото корисної інформації. Цікаво)))

Любовь - 12 апреля 2011 18:33

Очень хотелось бы познакомится с вашим сайтом и поделится своим опытом

Raptor-Ice - 13 апреля 2011 15:39

Спасибо. Очень приятно слишать. Любовь я Вам отвечу на почту, но и тут скажу. Если есть желание, мы можем публиковать на сайте Ваши материалы с Вашим авторством. Это касается всех желающих. Кому интересно пишите на почту [email protected] , обсудим.

Инна - 14 апреля 2011 20:33

Здравствуйте администраторы сайта!! Очень буду рада с вами пообщаться о работе в дошкольных учреждениях

Raptor-Ice - 15 апреля 2011 16:04

Здравствуйте Инна. Зарегистрируйтесь пожалуйста на сайте и при регистрации не забудьте написать Ваши контактные данные. Я с Вами свяжусь, и мы все обсудим

толикчувак - 30 мая 2011 20:00

напишите поздравления на випускной для детского сада от родителей для деток и работников детсада

kuzinaksiusa - 15 апреля 2012 18:45

дуже мало інформації про садочки Львова

irikida - 1 сентября 2012 01:11

Хочу добавить отзыв о Бебитошке. Все было хорошо, пока не было проблем. У нас ребенок очень капризный, требует много внимания, и директор просто отказалась от него через 2 месяца. Взяла при этом 2000 грн начального аванса и все. Не вернула - не возвращают, мол. За деньги мы должны еще и упрашивать, чтобы за нашим мальчиком смотрели. Директор там очень специфическая дама. Посмотрим,что будет дальше. Нашему ребенку нужно развитие.

Инна - 18 сентября 2012 09:58

Нам этот садик не подошел вообще. Директор там действительно мягко говоря "странная" - злая женщина. Не знаю как такая злобная дама может сделать что-то хорошее детям. Знаю, не по наслышке (у меня знакомые в санстанции) что у них с ними какие то проблемы. Знаете как сейчас все проблемы садика решаются, я думаю знаете.