Дитячий садок "Дружна сімейка"

Адреса: м. Київ, м. Академмістечко, вул. Маршака, буд.42. Тел. 050-239-10-47 361-61-85

Графік роботи: з 8:00 до 19:00

Кількість груп: 2

Кількість дітей: 24

Інформація про дитячий садочок

Дитячий садок "Дружна сімейка" 

Дитячий садок "Дружна сімейка"

Філософія садка

Наш садок називається СІМЕЙНИМ том,у що у нас дітвора у віці від 2-х до 5-ти років не розділена строго на вікові групи. Під час ігор і прогулянок вони мають можливість бути всі разом. На практиці виходить, що молодші дітки навчаються у більш старших різним речам. Наприклад, як будувати будинок з кубиків або як погодувати ляльку. А старші, у свою чергу, вчаться допомагати молодшим і піклуються про них. Допомагають їм перевзуватися і переодягатися, заспокоюють малюків, якщо вони плачуть. І, таким чином, всі РАЗОМ і вчаться взаємодіяти один з одним, а головне - ДРУЖИТИ!

 

У нас працює кваліфікований склад вихователів, які намагаються створити затишну і доброзичливу атмосферу в дитячому колективі. У дитячому садку «Дружна сімейка» дві групи дітей, по 12 чоловік у кожній. У кожній групі працює двоє дорослих. Це вихователь і його помічник. Дитячий колектив досить нечисленний, тому кожна дитина отримує належну увагу, відчуваючи себе частиною дружної сім'ї.

 

Саме в такій атмосфері дружелюбності і доброзичливості дітки досить швидко вчаться поводитися з різними речами і предметами, швидко опановують мову, з задоволенням граються в ігри, освоюють навички спілкування і знаходять друзів.

Коротка інформація

Дитячий садок «Дружна сімейка» працює з 8:00 до 19:00 цілий рік, без літніх канікул. Якщо у вас виникне необхідність - ви можете залишити малюка і до 21:00, і навіть цілодобово. На заняттях дітки розділені на групи за віком і за рівнем розвитку. Однак групи - динамічні. Якщо хтось із малюків швидко розвивається і перевершує своїх ровесників у розвитку - його можуть перевести займатися до більш старших  дітей.

 

Всі уроки проводяться українською мовою. В інший час, вільний від занять, вихователі спілкуються з дітьми  українською або російською мовами, в залежності від бажання батьків. Для того, щоб дитина адаптувалася до дитячого садка, батьки можуть приводити малюкана кілька годин на день. Малюк встигне звикнути до оточення, познайомитися з одногрупниками та вихователями. Таким чином, батьки та персонал дитячого садка разом навчають дітей важливого у розвитку вмінню - жити в колективі.

 

Тел. 050-239-10-47 361-61-85Наша адреса: м. Київ, м. Академмістечко, вул. Маршака, буд.42Схема проїзду на авто (5 хв.) від метро "Академмістечко" або з боку вул. Булаховського, можна від метро пішки або на маршрутці. 

Дитячий садок "Дружна сімейка"

Сайт дитячого садка «Дружна сімейка»http://detskiy-sadik.com/

Як добратися?

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук