Дитячий сад «Лінгвіст»

Адреса: м. Київ, вул. Георгія Гонгадзе (Радянської України) 32-д.

Телефон: 463-40-97

Графік роботи: 8:00 - 19:00

Кількість груп: 3

Кількість дітей: ---

Інформація про дитячий садочок

Освітній центр "Лінгвіст" - це приватний навчальний заклад, лідер дошкільної і середньої шкільної освіти в Києві. ОЦ "Лінгвіст" включає в себе: приватний дитячий сад, приватну загальноосвітню школу I-II ступеня, школу іноземних мов, комп'ютерні курси.

Утворений "Лінгвіст" в 1995 році на базі школи іноземних мов "Лінгвіст", діяльність центру ліцензована Управлінням Освіти. Знаходиться школа в одному з київських мікрорайонів з мальовничою назвою "Виноградар". До складу освітнього центру "Лінгвіст" входять мовні та комп'ютерні курси, школа раннього розвитку і інтенсивний річний курс підготовки до школи.

Школа і дитячий сад розташовані на огородженій території, що охороняється, де є ігрові майданчики і зелені куточки для здоров'я і відпочинку дітей. Освітній центр "Лінгвіст" одним з перших в Україні серед освітніх приватних навчальних закладів впроваджує передові наукові освітні методики, вдосконалюючи процес виховання і навчання дітей від 2-х до 16 років.

Щоб допомогти максимально розкрити і розвинути здібності дітей, дати їм дошкільну освіту та сформувати потрібні для цього вікового періоду навички та надати гарне виховання, в нашому центрі працює Дитячий Сад «Лінгвіст».

У дитячому саду створені всі умови, щоб малята почували себе затишно і комфортно, як вдома. Невелика кількість дітей у групі (до 12 чол.) Дозволяє приділити максимальну увагу кожній дитині.

Режим дня

Малюки знаходяться в дитячому садку під наглядом досвідчених і турботливих педагогів-вихователів з 8:00 до 19:00. Для бажаючих надається повний пансіон.

Навчання та виховання

Дитячий сад починає працювати за програмою Міністерства освіти України «Я у світі», в роботі використовуються елементи методик Зайцева, Нікітіна і Монтессорі. Навчально-виховний процес проходить за формами активності: (фізична, соціально-моральна, пізнавальна, мовна, художньо-естетична, творча, враховуючи сфери життєдіяльності «Природа», «Культура», «Люди», «Я сам». ) Дипломовані досвідчені фахівці викладають англійську мову, використовуючи мультимедійні програми та навчальну літературу Oxford University Press.

Харчування та оздоровлення

У дитячому садку працює психолог і логопед. Діти знаходяться під наглядом лікаря-педіатра і медсестри, які піклуються про їхнє здоров'я. У саду використовується спеціальна методика загартовування. В ОЦ «Лінгвіст» організоване повноцінне 5-и разове харчування для вихованців дитячого саду і 4-х разове - для школи. Для дітей, які потребують дієтичного харчування, за призначенням дієтолога в дитячому саду організовані дієтичні столи.

Дитячий сад «Лінгвіст»
Дитячий сад «Лінгвіст»
Дитячий сад «Лінгвіст»
Дитячий сад «Лінгвіст»
Дитячий сад «Лінгвіст»

Як добратися?

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук