» » » Ранній розвиток дітей за допомогою англійської за методом Хелен Дорон

Ранній розвиток дітей за допомогою англійської за методом Хелен Дорон

Адреса: м.Київ. вул. Драгоманова, 29, ТЦ "Елтікс". тел.: +380-44-221-76-22

Графік роботи: ---

Кількість груп: ---

Кількість дітей: ---

Інформація про дитячий садочок

 

Ранній розвиток дітей за допомогою англійської за методом Хелен Дорон

Ранній розвиток дітей за допомогою англійської за методом Хелен Дорон

 Вже понад 25 років сотні тисяч дітей в усьому світі вивчають англійську мову за програмою Хелен Дорон. Розроблена нею методика дозволяє дітям освоїти чужу мову досконало практично без напруги: заняття проходять у сприятливій атмосфері, упор зроблений на те, щоб дітям було цікаво і весело.

З раннім вивченням англійської (ми запрошуємо до школи Хелен Дорон дітей від трьох місяців до 14 років) розвиток дитини буде більш гармонійним і повним. Найменші у нас вивчають розмовна англійська, старші діти, у протягом двох років освоюють також читання і письмо. Після курсів у нашій школі діти спілкуються англійською так само вільно, як рідною мовою, володіючи багатим словниковим запасом і чудово володіючи граматикою.

У нашій школі працюють професійні викладачі, постійно підвищують свою кваліфікацію і вивчають сучасні методичні розробки на спеціальних тренінгах. Сьогодні ми готові запропонувати Вам саму мудру систему навчання англійської мови дітей з дитячого віку - ранній англійський Хелен Дорон. Наші курси англійської для дітей: раннє навчання англійської мови за програмою Хелен Дорон

Приймаючи рішення записати свого малюка на курси англійської мови для дітей, Ви даєте йому унікальну можливість швидко і легко освоїти мову, в атмосфері радості й захоплюючого проведення часу. Наша школа викладає ранній англійський з 1985 року. Навчаючи дітей віком від 3-х місяців до 14 років, ми пропонуємо чітко складені програми, підібрані індивідуально під рівень знань дитини. Інструментарій викладачів - це десять ефективних програм - курси англійської мови для дітей. П'ять з цих курсів є розмовними і призначені для найменших учнів.

Завдяки тому, що в набираються групах на ранній англійський кількість дітей не перевищує 8 осіб, кожна дитина зможе максимально повно проявити себе, так само як і отримати максимальну увагу від викладача. Такий підхід сприяє якнайшвидшому освоєння мови, особливо розмовної англійської.

Раніше навчання англійської мови від Хелен Дорон це:

Чітка і вивірена навчальна система. Курси англійської для дітей грунтуються на авторській методиці Хелен Дорон і багаторічних напрацюваннях школи. Маленькі навчальні групи дітей, які отримують знання в позитивній, веселій атмосфері. Викладачі, що мають значний досвід. Наші вчителі завжди підтримає Вашого малюка, забезпечать йому психологічний комфорт під час навчання, подарують заряд веселощів. Курси англійської мови для дітей від Хелен Дорон - це означає, що ваша дитина заговорить англійською зовсім скоро! Майстер - франчайзер - Київ та область.

Зв'язок

  Наталія Пьец та Ольга Погребицький

  02068 м.Київ

  вул. Драгоманова, 29, ТЦ "Елтікс"

  тел.: +380-44-221-76-22

  тел.: +380-44-353-65-16

  моб.: +380-67-444 33 07

  моб.: +380-50-469-33-61

Як добратися?

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук