» » » Дитячий садочок №67 "Дельфін" м. Кіровоград

Дитячий садочок №67 "Дельфін" м. Кіровоград

Адреса: м. Кіровоград, вул. Пацаєва 10а

Графік роботи: 9:00 - 17:00

Кількість груп: 11

Кількість дітей: 306

Інформація про дитячий садочок

Педагог, вихователь... Про вихователів дитячого садка хочеться вести окрему розмову, бо вони першими прокладають дитині шляхи до знань, добра, краси, віри, надії і любові.
Дитячий садок - це той світ, в якому дитина живе у найважливіший період для розвитку, і від того, як вона тут живе, залежить не тільки її майбутнє, але й майбутнє родини і всієї країни. Якщо дитина живе з похвалою, вона вчиться захоплюватись. Якщо живе з чесністю, вона вчиться справедливості. Якщо дитина живе в безпеці, вона вчиться вірити. Якщо дитина живе дружбою, вона вчиться знаходити у світі любов. Створити такий світ для дітей можуть тільки справжні майстри.
Таким є колектив однодумців нашого дошкільного закладу "Дельфін" м. Кіровоград. Серед педагогів: 1 вихователь-методист, 2 музичних керівника, 1 інструктор з фізкультури, 1 практичний психолог, 2 вчителя-логопеда і 22 вихователя. Двоє мають педагогічні звання «вихователь-методист». Усі педагоги володіють високою педагогічною майстерністю, творчі, ініціативні, здатні до нестандартних педагогічних дій, дійсно закохані в свою справу. Кожен із них має індивідуальний творчий потенціал, різноманітні нахили і здібності.
Дитячий садочок №67 "Дельфін" м. Кіровоград
Педагоги понад усе прагнуть, щоб маленьким господарям жилося добре, аби кожен день повнився для них радістю спілкування з однолітками й дорослими. Кожна зустріч з дітьми починається з доброзичливих побажань один одному. А далі діти разом із вихователями подорожують у світ природи, світ граматики і математики, пізнають його, набувають свого першого життєвого досвіду, вчаться гратися спільними іграшками, радіти кожному дню, зустрічати один одного привітно, жити в дружбі та злагоді. 
Дитячий садочок №67 "Дельфін" м. Кіровоград
Нам є чим пишатися, бо до нас діти йдуть із радістю, а це - найвища нагорода за працю.
 
Отак і живемо однією дружньою сім'єю! 
 

Як добратися?

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук