ДНЗ №15 "Зірочка"

Адреса: м.Кіровоград, вул. Тельмана 1а

Телефон: (0522)342719

Графік роботи: Наприклад: 9:00 - 17:00

Кількість груп: 7

Кількість дітей: 195

Інформація про дитячий садочок

«У кожній дитині сонце. Дайте йому світити». Ці слова — кредо роботи трудового колективу   дошкільного навчального закладу № 15 «Зірочка», який розпочав свою діяльність 25  грудня  1965 року. За 45 років зі стін садочка вийшли  2500  дошкільнят.
ДНЗ є закладом комбінованого типу. В ньому укомплектовано 7 вікових груп дітей, одна з яких - група для дітей раннього віку, дві групи логопедичні - для дітей з вадами мови. Зараз садочок відвідують 195 дітей. Колектив садочка, в основному, молодий.
Важливим чинником, який  забезпечує високу ефективність в роботі з дітьми, є створення розвивального предметно-ігрового середовища, підпорядкованого інтересам дитини. Кожна групова кімната має затишний, домашній дизайн, комфортні інтер’єри, багатий і цікавий зміст предметного середовища, яке відповідає віку дітей.
 
У кожного педагогічного колективу свій індивідуальний шлях, а кінцева мета єдина – створення оптимальних умов для перебування дітей дошкільного віку в закладі.              
Тому в  своїй повсякденній роботі колектив « Зірочки» прагне перетворити садочок на дім для дітей з певними традиціями, звичаями та високим рівнем культури. Дім, в якому чекають на дитину і люблять її, де основний стиль взаємостосунків – співробітництво і співтворчість, а не управління і підлеглість.    
Для художньо-естетичного розвитку дітей у закладі також створені всі умови. Дітки мають доступ до всіх матеріалів: олівці, пензлі, альбоми, пластилін лежать у полі зору вихованця. кожен день і в усіх центрах діяльності все це лежить на рівні поля зору дитини. Така методика дозволяє розвиватися, проявляти ініціативу (адже можна малювати, ліпити коли є бажання і натхнення, а не за розкладом), самовиражатися, робить дитину більш адаптованою до життя у соціумі.
 
Колектив садочка працює за новою Базовою програмою розвитку дитини дошкільного віу „Я у  Світі”. „Я у Світі” - програма, яка дивиться у майбутнє. Вона стає основою тих методик, які зараз розробляються в нашій державі. З дітьми старших груп працюють за програмою «Впевнений старт». Суть цих програм – в особистісно-орієнтованому навчанні, де акцент робиться на індивідуальності кожної дитини, демократичному вихованні, самостійності, критичності мислення. Як наслідок – діти здатні дати собі об’єктивну оцінку, не будуть принижуватися, але й не дозволять собі поводитися зверхньо. Малюки ростуть відповідальними та самостійними, хочуть постійно пізнавати щось нове. Крім того, у них добре розвинена логіка та дрібна моторика рук. Знання даються через практичні дії, гру. Вихователі та психологи проводять різні тести через ігри, заняття, щоб зрозуміти, що дитина знає, а що ще слід підтягнути
З   метою взаємодії  ДНЗ та сім»ї в усіх вікових групах  є інформаційні матеріали у  куточках для батьків, що сприяє їх залученню   до навчально-виховного процесу.
ДНЗ №15 "Зірочка" м. Кіровоград

Як добратися?

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук