ДНЗ № 9 «Барвінок»

Адреса: м. Шепетівка, вул. Полубоярова 7

Телефон: 33363

Графік роботи: ---

Кількість груп: ---

Кількість дітей: ---

Інформація про дитячий садочок

ДНЗ № 9 «Барвінок»

У своїй роботі колектив ДНЗ керується провідними документами України: конституція України, Законом про дошкільну освіту, Базовим компонентом дошкільної освіти, Програмою «Я у Світі». Саме тому метою дошкільного закладу є формування здорової.

Напрямки нашої діяльності: - забезпечення підготовки дітей, що передбачає розвиток дитини як особистості: самовизначення, саморозвиток, самореалізацію, - розвиток природних позитивних нахилів, здібностей і обдарованості, творчого мислення, - організація особистісно-орієнтованого навчання та виховання з урахуванням індивідуальних можливостей дітей, - впровадження в систему навчально-виховного процесу інноваційних процесів, - оптимізація освітнього процесу на основі підвищення психолого-педагогічної компетентності вихователів, батьків вихованців.

Щодня вихованців дошкільного навчального закладу № 9 " Барвінок" зустрічають доброзичливі, лагідні, турботливі педагоги.

Наші цінності: - навчитися жити в гармонії із собою та світом.; - створення комфортного психологічного середовища для дітей та педагогів;

Наш девіз: Для досягнення успіху треба ставити цілі трохи вищі, ніж ті, які в даний час можуть бути досягнуті.

ДНЗ №9 "Барвінок" є центром гуманно – особистісного розвитку дітей дошкільного віку - це сучасний дошкільний заклад, який має гарну репутацію протягом тривалого часу, конкурентоспроможний на ринку педагогічних послуг.

ДНЗ № 9 «Барвінок»
ДНЗ № 9 «Барвінок»
ДНЗ № 9 «Барвінок»
ДНЗ № 9 «Барвінок»
ДНЗ № 9 «Барвінок»
ДНЗ № 9 «Барвінок»
ДНЗ № 9 «Барвінок»

Як добратися?

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук