Дошкільний заклад „Дюймовочка"

Адреса: м. Макіївка, проспект Комсомольський 5а

Графік роботи: ---

Кількість груп: 4

Кількість дітей: 110

Інформація про дитячий садочок

Комунальний дошкільний навчальний заклад № 8 є закладом освіти і суспільного виховання дітей віком від двох місяців до семи років, який здійснює завдання щодо задоволення потреб у догляді, оздоровленні, вихованні та навчанні дітей дошкільного віку.

Він був відкритий Кіровським виконкомом Ради народних депутатів восени 1963 року. З 1975 року заклад переходить до відомства Центрально-Міського виконкому Ради народних депутатів, а з 2001 - до відомства Управління освіти Макіївської міської ради.

31985 року завідуючою КДНЗ № 8 призначена Липко О. ГІ. - людина енергійна, цілеспрямована, котра постійно знаходиться в творчому пошуку.

У своїй діяльності заклад керується: Конституцією України; Законами України "Про освіту", "Про дошкільну освіту"; чинним законодавством; Конвенцією ООН про права дитини; Положенням про дошкільний навчальний заклад України; рішеннями та розпорядженнями засновника; власним статутом.

Дошкільний заклад   "Дюймовочка" має статус україномовного садочка з року. Колектив закладу поглиблено працює за фізично-оздоровчим та еколого- валеологічним напрямками. Педагоги приділяють увагу реалізації власних творчих здібностей дошкільників (музичних, хореографічних, художніх, спортивних) завдяки організації гурткової роботи.

В КДНЗ № 8 функціонують 2 ясельних та 2 дошкільних груп загального розвитку, а також 1 клас ЗОШ № 47. Виховується 110 дітей. Заклад співпрацює з ЗОШ № 47, школою мистецтв № 2, міською лікарнею № 5, міською спортивною школою.

У закладі творчо та з ентузіазмом працює 9 педагогів. 8 з них мають середню спеціальну освіту, 1 - вищу. Усі вони дуже люблять дітей та вчасно підвищують свій професійний рівень.

Головними завданнями дошкільного закладу є:

  • реалізація державної політики в галузі освіти;
  • забезпечення фізичного, психічного і духовного здоров'я дітей;
  • виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цінностей українського народу, а також цінностей інших націй і народів, свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля;
  • формування особистості дитини, розвиток творчих здібностей та інтересів дітей, набуття ними соціального досвіду;
  • виконання вимог Базової програми "Я у Світі", забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту;
  • здійснення соціально-педагогічного патронату сім'ї;
  • надання кваліфікованої допомоги в корекції недоліків розвитку дитини.

Свої завдання дошкільний заклад реалізує у тісній взаємодії з сім'єю.

В закладі створені оптимальні умови для розвитку індивідуальності кожної дитини, її особистого зросту. Для цього планується та проводиться діагностична та корекційно-розвивальна робота. Підсумками такої роботи є те, що невпевнені в собі діти стають більш активними, товариськими та із задоволенням ідуть до дитячого садка.

Комунальний дошкільний навчальний заклад № 8 Дюймовочка" розташований за адресою: 86130, місто Макіївка, мікрорайон "Комсомольський", будинок 5 а.

Як добратися?

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук