ДНЗ № 5

Адреса: Донецька обл., Макіївський р-н, с. Восточне, вул. Героїв Сталінграду 9

Телефон: 28-58-26

Графік роботи: 9.00-11.00

Кількість груп: 4

Кількість дітей: 75

Інформація про дитячий садочок

ДНЗ № 5

Дошкільний навчальний заклад № 5 санаторного типу для дітей з малими і затухаючими формами туберкульозу знаходиться за адресою: м. Макіївка, селище Восточне, вулиця Героїв Сталінграду, будинок 9. Телефон: 28-58-26. Керівник дошкільного закладу: Вепро Людмила Олександрівна. Потужність дошкільного закладу: 75 дітей. Дні прийому завідуючої дошкільного закладу: понеділок: 15.00-16.00 п'ятниця: 9.00-11.00 Мета дошкільного навчального закладу: оздоровлення та виховання підростаючого покоління.

Направлення у роботі дошкільного навчального закладу: Так як дошкільний заклад є закладом санаторного типу, в якому оздоровлюються та знаходяться на профілактичному лікуванні діти, які направлені міським тубдиспансером, отже і направлення у роботі дошкільного закладу - лікувальні і оздоровчі: • Встановлення та укріплення здоров'я дітей, нормалізація їх психомоторного розвитку. • Ліквідація маючих місце функціональних порушень. • Підвищення рівня неспецифічного опору дитячого організму. • Укріплення серцево-судинної та дихальної систем методом посилення роботи фізкультурно-оздоровчих груп. • Профілактика та корекція психоемоційних порушень у дітей.

ДНЗ № 5

Історія дошкільного закладу:

Дошкільний навчальний заклад було відкрито в липні 1967 року у центрі міста Макіївки біля парку по вулиці Кармелюка. Він одразу получив статус санаторного садка закритого типу. З 01.09.2003 року дитячий садок переїхав у новий будинок, в селище Восточне, де знаходиться зараз.

Як добратися?

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук