ДНЗ № 4 "Ялинка"

Адреса: м. Макіївка

Телефон: ---

Графік роботи: 9:00 - 17:00

Кількість груп: 6

Кількість дітей: ---

Інформація про дитячий садочок

Комунальний дошкільний навчальний заклад № 4 "Ялинка" розташований у Центральному Міському районі міста Макіївки по вулиці Театральній, 36. Основна мета закладу - виховання та навчання дітей дошкільного віку.

Головними завданнями закладу є: • реалізація державної політики в галузі освіти; • забезпечення фізичного, психічного і духовного здоров'я дітей; • виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій та звичаїв; • формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та інтересів.

Навчально-виховна робота в закладі ведеться згідно з Базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку "Я у Світі", програмою розвитку та виховання дітей раннього віку "Зернятко", "Будь здоров, малюк!" (для спеціалізованих груп), у відповідності до вимог За-кону України "Про дошкільну освіту" та Базового компонента дошкільної освіти в Україні.

У ДНЗ працює 6 груп: 2 групи для дітей раннього віку та 4 - для дітей дошкільного віку, у тому числи 4 україномовні групи.

У дитячому садку створені всі необхідні умови для навчання, виховання, оздоровлення та корекції психічного розвитку дошкільників. У кожні групі обладнані ігрові, пізнавальні, фізкультурні, музичні, театральні та українські куточки. На території закладу є затишні ігрові майдан-чики та спортивна площадка.

Останнім часом батьки та педагоги стурбовані погіршенням стану здоров'я наших дітей. З цією метою у ДНЗ відкриті 2 спеціалізовані групи для дітей з по-рушеннями опірно-рухового апарату та плоскостопістю. Кваліфіковані педагоги разом з медичним персоналом ведуть цілеспрямовану роботу з виправлення цих порушень у дітей. Постійно проводяться лікувальна фізкультура, корек- ційна гімнастика, фізкультурні заняття, оздоровчі процедури, лікувальний масаж, створюються необхідні умови для рухової активності малюків. З метою всебічного гармонійного розвитку дошкільників в нашому закладі створені профільні групи: художньо- естетична, екологічна та фізкультурно- оздоровча.

ДНЗ № 4 "Ялинка"

Вихователі групи художньо-естетичного напрямку допомагають розвинути таланти дітей у театралізованій діяльності, навчають їх різними способам малювання. У групі постійно функ-ціонує виставка дитячих робіт "Наш вернісаж".

Робота у фізкультурно-оздоровчий групі включає в себе різні форми прилучення дітей до рухової активності. Це й фізкультурні заняття, фізкультурні та спортивні свята, ранкова гімнастика, рухливі та спортивні ігри протягом дня, оздоровчі заходи: крапковий масаж, дихальна гімнастика, психогімнастичні вправи, веселі тренінги, фітотерапія, елементи хатха-йоги тощо.

В групі екологічного на-прямку педагоги постійно організовують спостереження з об'єктами та явищ ми природи; приро-дознавчі заняття, формують уявлення про взаємозалежність живої та неживої природи, про природозбері- гаючу поведінку людини. Все це сприяє формуванню екологічної свідомості у дошкільників. У дошкільному закладі працює психолог та логопед, які проводять корекцій- ну роботу з психічного та мовленнєвого розвитку дітей. Надають професійну консультативну допомогу батькам вихованців.

ДНЗ № 4 "Ялинка" працює у тісній співпраці з батьками та школою. Педагоги закладу постійно створюють емоційний комфорт для розвитку дитини дошкільного віку як своєрідної, неповторної, творчої особистості.

- Розвиток і облік індивідуальних особливостей і можливостей кожної дитини. - Забезпечення умов для всебічного, гармонійного розвитку особистості дітей. - Профільні групи: Всі 4 групи мають фізкультурнооздоровчу направленість.

Як добратися?

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук