» » » Дитячий центр розвитку дитини «Кузя»

Дитячий центр розвитку дитини «Кузя»

Адреса: м. Донецьк, пр. Ленінський 114

Телефон: (067)7294940; (062)3855376

Графік роботи: ---

Кількість груп: ---

Кількість дітей: ---

Інформація про дитячий садочок

Дитячий центр розвитку дитини «Кузя»

Професійні педагоги дитячого центру «Кузя» на Подолі проводять дошкільну освіту дітей за передовими сучасними програмами навчання. Основою такої програми є методики з індивідуальним підходом до кожної дитини, до його нахилам та уподобанням. Тут вам запропонують комплексну систему, розраховану на всебічне дошкільний розвиток, і допоможуть виявити творчі здібності, які закладені в кожного малюка. У центрі створені всі умови для приємних і цікавих занять для дітей.

 

Програми, розроблені в центрі, допомагають розвитку як інтелектуального, так і фізичного плану. Відвідування занять нашого центру сприяє легкої адаптації малюка в дитячому колективі з однолітками. Досвідчені фахівці допоможуть виявити дитячі здібності і таланти, які розширять його світосприйняття і додадуть правильний напрямок його інтересам. У центрі вам нададуть підтримку в розвитку вашої дитини на різних етапах. Сформують фактор психологічної готовності до подальшого навчання, як в дошкільному закладі, так і за шкільною партою.

Програма центру розрахована на ранній розвиток і формування пізнавальних здібностей дитини. Діти з задоволенням відвідують наші заняття, які проводяться в легкій ігровій формі, і прищеплюють корисні навички. У дитячому центрі «Кузя» на Подолі є безліч можливостей для раннього розвитку дітей, і що важливо, у формах, які для них найбільш доступні. Фахівці центру працюють також у напрямку корекції поведінки дітей, як з однолітками, так і з дорослими. Застосовується програма розвитку вольової активності, зняття емоційної напруги, часто проявляється в різних дитячих страхах, тривозі, неврозах.

Вас чекають талановиті педагоги, які люблять свою справу. Приходьте! Ми допоможемо вибрати правильний метод виховання і навчання для кожної дитини.

Сайт дитячого центру розвитку дитини «Кузя» babycenter.com.ua  

Як добратися?

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук

Людмила - 17 апреля 2011 15:01

дуже цікавий матеріал для вихователя -початківця