» » » Дитячий розвиваючий центр "Супер-Дітки"

Дитячий розвиваючий центр "Супер-Дітки"

Адреса: м. Донецьк, вул. Рози Люксембург 30а

Телефон: 3353913

Графік роботи: 9.00 - 18.30

Кількість груп: 4

Кількість дітей: ---

Інформація про дитячий садочок

Запрошуємо дітей від 1 до 6 років на заняття. Ми пропонуємо програму різнобічного розвитку (інтелектуальний, творчий, естетичний, фізичний, музично-театральні ігри, розвиток мовлення). Заняття проходять дуже захоплюючи завдяки різноманітності  матеріалу, професіоналізму і захопленості викладачів, індивідуальному підходу до кожного малюкові (у групі не більше 6 осіб).

Ми впевнені в тому, що всі діти різні, але всі, без винятку, талановиті і допитливі!

 

   Кожна дитина від природи наділена різними здібностями! Багато чого залежить від того, в яких умовах малюк дорослішає. Дуже важливо вчасно допомогти дитині розкрити його природні можливості, навчити його з інтересом і задоволенням осягати світ. Програми навчання, які пропонує дитячий розвиваючий центр "Супер-Дітки" - запорука успішної адаптації малюка в дошкільних навчальних закладах.

 Ми хочемо, щоб наші діти жили у світі краси, творчості, любові і розуміння!

 

  Центр розвитку "Супер-Дітки" відкриє Вашій дитині новий світ казки і фантазії. Ви будете приємно здивовані розкритими здібностями Вашого малюка в нашому дитячому центрі. Заняття різні за тривалістю (подробиці дивіться на нашому сайті www.super-detki.dn.ua). З радістю зустрінемо Вас і Вашого малюка в клубі «Супер-Дітки»! 

 

Дитячий розвиваючий центр "Супер-Дітки"

 

 
 
 
 

Як добратися?

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук