КДНЗ №80 "Олімпієць”

Адреса: м. Кривий Ріг, вул. Ракетна 14а

Телефон: (0564)925674

Графік роботи: 6.30-18.30

Кількість груп: 6

Кількість дітей: 140

Інформація про дитячий садочок

«Олімпієць» наш садок,
 Влітку  в квітах, як вінок.
 Вирує й кипить тут постійно життя,
 Бо діти – це світле для нас майбуття!                                                                  
    Комунальний дошкільний навчальний заклад №80 "Олімпієць”  розташований у мальовничому місці на березі річки Саксагань. Назва якої оповита легендою: «Жила собі дівчина Ганька, яка покохала хлопця Саксу. Одного разу Ганька із Саксою прийшли до пана, прохаючи дозволу на шлюб, але не одержали його. Сакса і Ганька втекли. Їхнє кохання закінчилося нещастям, вони загинули у водах річки.»З того часу річка і почала називатися ім'ям цих закоханих - Сакси і Ганьки. 
  А поряд наш улюблений парк імені «Ю.Гагаріна» в якому діти під час екскурсій мають можливість спостерігати за змінами, які відбуваються в природі.  Зелені шати дерев шумлять, приваблюючи своєю красою та витонченістю. Дихається легко, на повні груди, бо повітря  чисте і свіже. Кращого місця для малечі не знайти.
    Творчу, розумну, обдаровану, непересічну особистість може виховати тільки  педагог, який володіє чарівним ключиком до кожного дитячого серця. В нашому закладі працює команда професіоналів, людей самовідданих та небайдужих до Дитини, основу якої складають педагоги з вищою освітою. Очолює колектив завідувач  Гетман Наталя Михайлівна.
   Наш заклад є опорним  з питання «Розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку», мета якого - створення  умов для розвитку у дітей творчих здібностей  та нахилів, забезпечення психічного та фізичного здоров’я  дітей, розкрити  фізичний, інтелектуальний, гуманістичний  потенціал дошкільників в  художньо-естетичній  та  творчій  діяльності, шляхом психодіагностики, інноваційних технологій та альтернативних методик.
         
Створені умови:
Кімната народно-прикладного мистецтва – де діти мають можливість познайомитися з народними традиціями, предметами вжитку та історією рідної України.
КДНЗ №80 "Олімпієць”
Плавальний басейн - плавання позитивно впливає на основні показники фізичного розвитку дитини: ріст, вагу, зміцнення серцево-судинної й нервової системи, розвиток дихального апарату та м'язової системи, це прекрасний засіб профілактики та виправлення порушень постави, сколіозів, плоскостопості.
Кабінет малої фізіотерапії – де з дітьми проводять заходи  по профілактиці простудних захворювань.
Спортивний майданчик -  це місце, де завжди лунає радісний сміх, де миготять щасливі дитячі усмішки, де діти систематично займаються фізичною культурою.
КДНЗ №80 "Олімпієць”
Музична зала – де діти здобувають духовне багатство, вивчають культуру свого народу, адже музика , гра, спів, танці створюють позитивні емоції.
Автомістечко – де створені умови для вивчення дорожньої грамоти та закріплення на практиці теоретичних знань.
Спортивна зала -  де виховується здорове покоління, розвивається воля, характер дітей.
Зимовий сад – де пізнаючи природу, діти пізнають світ і самих себе, наближаючись до природи поєднуються з нею, щоб помріяти, відпочити. 

Як добратися?

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук

Raptor-Ice - 17 декабря 2011 12:51

Олена написала:
Чудовий дошкільний заклад.Мене батьки водили до нього, а тепер мій син його відвідує залюбки. Бажаю успіхів. Олена