ККДНЗ №121 "Веселка"

Адреса: м. Кривий Ріг, вул. Лермонтова 27а

Графік роботи: 9:00 - 17:00

Кількість груп: 6

Кількість дітей: 180

Інформація про дитячий садочок

ККДНЗ №121 "Веселка"
Дошкільний навчальний заклад № 121 «Веселка» заснований у 1964 році. З 1984 р. перепрофільований в заклад компенсуючого типу, який має групи загального розвитку дітей та групи для дітей з особливими потребами.
Функціонує 6 груп, з них: 1 переддошкільна, 1 загальнорозвиваючого типу, 1 дефектологічна група та 3 логопедичні групи для дітей з вадами мови.
Головні завдання закладу: реалізація державної політики в галузі освіти, забезпечення психічного та фізичного здоров’я дітей, корекція вад мови, розвиток здібностей, умінь та навичок, необхідних для навчання у школі.
Навчально-виховний процес здійснюють 21 педагог: вихователь-методист, вихователі, вчителі-логопеди, вчителі-дефектологи, практичний психолог, музичний керівник. З них: з вищою освітою - 13 педагогів, з вищою категорією – 7 педагогів, з І категорією – 1 педагог, з ІІ категорією – 2 педагоги; педагогічне звання „ Вихователь – методист ” мають 3 вихователя, звання „Вчитель – методист ” – 3 педагоги, звання „ Старший вчитель ”- 2 педагоги.
Педагогічний колектив дошкільного навчального закладу працює над проблемою: «Психолого-педагогічний супровід організації навчання та виховання дітей з особливими потребами в контексті сучасного простору».
Інноваційна діяльність закладу:
  • втілення гуманізації виховного процесу;
  • використання елементів системи М. Монтессорі, В.Верховинця, С. Русової;
  • застосування інтерактивних технологій навчально-виховного процесу;
  • впровадження соціо-ігрової методики Є.Шулежко.

Як добратися?

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук

Наталья Белостоцкая - 26 февраля 2012 10:56

здраствуйте