» » » Дитячий садок №33 - для дітей з порушеннями зору

Дитячий садок №33 - для дітей з порушеннями зору

Адреса: м. Севастополь, вул. Гавена 20а

Телефон: +38(0692)425195

Графік роботи: ---

Кількість груп: ---

Кількість дітей: 9

Інформація про дитячий садочок

  Дитячий садок №33 - для дітей з порушеннями зору

Відкриття відбулося в 1964 році. Групи для дітей, які страждають порушенням зору, були створені в 1978 році. Головна мета даної установи - поєднати корекційно-педагогічний процес з лікувально-виховним.

Керівником є Лідія Михайлівна Медвецька, якій присвоєно звання Відмінника освіти України. У яслах організовані одна група по роботі з дітьми раннього віку і п'ять груп дошкільної підготовки.

За період з 2005-го по 2008 рік в установі пройшли лікувальний курс 82 малюка. Покращення спостерігалися у 51 з них.

За підсумками конкурсу малюнків «Я люблю тварин», що проводиться в місті і присвяченому проблемам екології, перше місце посіли вихованці саме цього дошкільного закладу, за що були нагороджені призом - акваріумом з рибками.

Наш колектив

 

Медвецька Лідія Михайлівна, завідуюча ДНЗ № 33

Носить звання Відмінника народної освіти. Протягом 22 років є головою дитячого саду. «Ми вже багато років підтверджуємо на справ, що наше дошкільна установа є кращим - як по району, так і по місту в цілому».

Сечіна Людмила Миколаївна, методист

Педагог з вищою освітою за спеціальністю «Викладач психології і педагогіки для дітей дошкільного віку».

«За допомогою методичної служби, як батьки, так і педагоги, ніколи не розгубляться в бурхливому потоці методичної інформації, нею проводиться аналітична оцінка того, що містять в собі методичні видання. Допомагає вибрати літературу, професійне спрямування якої підтверджено грифом Міністерства Освіти і науки України ».

Зезюлінская Олександра Павлівна, лікар-педіатр

1942 присвятила роботі з дітьми, 36 з яких, віддала дитячому садку № 33.

- Головними напрямами роботи нашого дитячого саду є:

- Профілактика захворювань інфекційного і простудного характеру;

- Проведення аналізу розвитку дітей в психо-моторному і фізичному напрямку.

Шувалова Алла Анатоліївна, медсестра-ортоптистка

«Напрямок нашого апаратного лікування полягає у відновленні зорових функцій дитини, таких як стереоскопії, гострота зору, бінокулярні функції. Ми займаємося лікуванням таких захворювань як амбліопія, астигматизм, косоокість, міопія. Найбільш ефективних результатів лікування можна добитися, у разі початку лікування у віці 2,5-3 роки. Максимальний ступінь відновлення функцій спостерігається, найчастіше до 7 років ».

Макарова Тетяна Юріївна, психолог

Випускник Полтавського Державного інституту ім. Короленеко. Педагогічно стаж становить 18 років, 5 з яких, в психологічній службі. Відзначено знаком «Відмінник народної освіти»

«Проводячи свої заняття, психолог робить наступне:

- Діагностика психологічного стану дітей;

- Підготовка рекомендаційної інформації, отриманої на основі проведеної діагностичної роботи. Ця інформація призначається відділам, які займаються корекцією виявлених порушень в розвитку дітей.

Іванова  Маргарита Данилівна, тифлопедагог

Випускник Ленінградського педагогічного інституту ім. Герцена. Педагогом працює 45 років, включаючи 25 років у ДНЗ № 33. Їй присвоєно звання «Відмінник народної освіти», тричі підтверджувала вищу категорію.

«Проводячи роботу з дітьми, застосовую найсучасніші рекомендації від таких фахівців як Бейтс Н.Р., Земцова М.Л., Плаксіна Л.І., Ремажевська В.М., Свірщук Т.П. та інших. Ми займаємося не тільки підготовкою дітей до школи, ми займаємося їх вихованням, вкладаючи в кожного часточку себе, щоб у майбутньому вони стали порядними і добрими людьми ».

Російських Надія Євгенівна, логопед

Спеціальність «Дефектолог» отримала, закінчивши Слов'янський Державний педагогічний університет.

«Крім дошкільної підготовки дітей, ми займаємося всебічним розвитком малюків, їх соціалізацією. Робимо все можливе, щоб діти вільно володіли мовою, чітко висловлюючи власні думки. Могли вести діалог і міркувати ».

Юдіна Ірина Антонівна, вихователь української мови

Будучи випускником Рівненського педагогічного інституту ім. Мануїльського, ось вже 35 років працює за фахом.

«Виховання дітей у нашому дошкільному закладі ведеться в основному російською мовою. Ми намагаємося, щоб дитина виросла творчим, активним і життєрадісним. Любив Батьківщину: її мову мистецтво, культуру. Поважав старше покоління ».

Ломако Олена Леонідівна, музичний керівник.

Після закінчення Дніпропетровського педагогічного училища, ось вже 7 років працює на педагогічній ниві.

«При проведенні наших музичних занять, здійснюється індивідуальний підхід до кожної дитини, враховуючи його проблеми із зором. У нас застосовується цілий радий методів і програм, які дозволяють знайти потрібний підхід до кожного малюка, з урахуванням його психологічного стану і зорових патологій ».

Електронна пошта: knn70 собака pochta точка ru Сайт дитячого садка Криму http://duu33.land.ru 

Як добратися?

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук

оксана - 11 мая 2011 20:05

Доброго дня! Мене звати Оксана, працюю в дитячому садку вже 5 років. На даний момент обіймаю посаду методиста, за спеціальністю вчитель-логопед. Сподіваюся знайти на вашому сайті цікаву і корисну інформацію, поділюся своїми знаннями :) Дякую!

Raptor-Ice - 12 мая 2011 00:33

Доброго дня Оксана!
Ми в цьому зацікавлені. Якщо Ви не передумали, дайте відповідь на ось цю почту [email protected] і ми все обговоримо.

З повагою Данилюк Ігор Іванович