» » » Дубівський навчально - виховний комплекс

Дубівський навчально - виховний комплекс

Адреса: Черкаська обл., Уманський р-н., с. Дубівка

Графік роботи: ---

Кількість груп: ---

Кількість дітей: ---

Інформація про дитячий садочок

 

Дубівський навчально - виховний комплекс

Село Дубова Уманського району, чисельність населення 540 осіб. Дубівський навчально - виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа 1-111 ступенів» є єдиним навчальним закладом в мікрорайоні села Дубова. Відвідують школу та дошкільний підрозділ діти з п'яти сіл: Дубова, Вільшанка, Вільшана Слобідка, Коржовий Кут, Коржова. Підвіз дітей здійснюється двома шкільними автобусами. Загальна кількість дітей, охоплених навчанням - 93 учні та 24 дошкільнят. Будівля закладу введена в експлуатацію у 1970 році. Щорічно проводиться поточний ремонт. В 2003 році було здійснено капітальний ремонт фундаменту, в 2004 році замінено шиферну покрівлю всього приміщення.

 

В 2005 році виконано ремонт стін спортивної зали, що знаходились в аварійному стані (тріщина). В 2006 році здійснено ремонт каналізаційної системи школи, що дало змогу відновити експлуатацію внутрішніх туалетів. В 2007 році побудовано новий надвірний туалет та проведено ремонт каналізаційної системи. В 20р8 році зроблено ремонт харчоблоку та внутрішніх туалетів, замінено 26 віконних блоків. В 2009-2010 роках заклад було включено до Програми ПРООН/СС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», "завдяки цьому було замінено ще 45 віконних блоків на метало пластикові. Усі перелічені заходи дали змогу зберегти приміщення в задовільному стані.

В мікрорайоні Дубівського НВК проживає 51 дитина-дошкільного віку. У дошкільному підрозділі виховується 18 дітей 4-5 років. У 2010-2011 р.р. бажаючих відвідувати дошкільну групу - 24. Проте, є проблем в забезпеченні дошкільного підрозділу меблями, адже тим, що є понад 40 років і кількість їх недостатня. Потребують ремонту кімнати: у 2010 р. замінено 5 вікон, але потребують заміни, ще 3 вікна і 2 дверей. В групі необхідно обладнати 2 умивальники, водонагрівач, електрообігрівачі. Забезпечити навчально-методичними матеріалами, розвиваючими іграми. Вирішення даних проблем дозволить охопити дошкільним вихованням усіх п'ятирічок.

Як добратися?

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук