» » » Родниківський дошкільний заклад "Роднічок"

Родниківський дошкільний заклад "Роднічок"

Адреса: Черкаська обл., Уманський р-н., с.Родниківка вул. Київська, 44

Графік роботи: 7:30 - 18:00

Кількість груп: 6 груп та 1 клас

Кількість дітей: 130 дітей

Інформація про дитячий садочок

Родниківський дошкільний заклад "Роднічок"

Історія дошкільної освіти в селі Родниківка бере свій початок ще в після воєнні роки. В 1947 році дитячий садок розміщувався в приміщенні разом з сільською радою. В 1957 році почалось будівництво дитячого садка і в 1959 році відкрився і почав функціонувати дитячий садок на балансі колгоспу, завідуючою якого була Бородачук Оксана Порфирівна.

З 1973 року по червень 1975 року дитячий садок очолювала Мироненко Рита Василівна, яка разом з тим була і медичною сестрою дитячого садка. В червні 1975 року дитячий садок прийняла Мокровська Валентина Петрівна, педагог за освітою, маючи стаж роботи на посаді вихователя. На осінь дитячий садок відвідувало 78 дітей. На посадах працювали люди за покликанням душі, які любили дітей.

З кожним роком село розквітало, збільшувалось населення і потребувало розширення місць у дитячому садку. Не допомогли добудови старенького будинку дитячого садка, стіни не могли вмістити ту кількість дітей, яка зростала з кожним днем.

Тому в Родниківці почалось будівництво нового дитячого садка на 160 місць учгоспом Родниківка, фінансування якого проводило Міністерство освіти сільського господарства. В грудні 1983 року будівництво було завершено. І в квітні 1984 року колектив дитячого садка разом з дітворою заповнив просторі кімнати будинку. Під керівництвом Валентини Петрівни дитячий садок розквітав, функціонувало 7 дошкільних груп, списочний склад становив 194 дітей. В складі педагогічного колективу працювали люди з вищою та середньою педагогічною освітою.Це -Виштикалюк Ліда Савівна, Ясніковська Віра Василівна, Божко Олександра Василівна, Бондарчук Людмила Григорівна, Сіденко Павліна Миколаївна, Хоменко Марія Сергіївна, Онащенко Світлана Василівна, Данилюк Олена Петрівна, Шевчук Людмила Олексіївна.

На базі дитячого садка була проведена всереспубліканська конференція дошкільних працівників. Проводились районні семінари, практичні колективні перегляди. Колектив працював творчо.

Родниківський дошкільний заклад "Роднічок"

Але час летів, за вислугою років педагоги–дошкільники йшли на пенсію. В 1995 році Мокровська Валентина Петрівна залишає свою посаду. З 24 жовтня 1995 року керівництво дошкільного закладу взяла на себе молодий спеціаліст Любов Миколаївна Петренко.

Маючи вищу дошкільну освіту, стаж роботи на посаді вихователя та завідуючої, великий потенціал керівника, вона сформувала дружний колектив. В той час функціонувало 3 дошкільних групи та два 1-х класи. Список дітей складав 105 осіб. 1 червня 2001 року Родниківський дошкільний заклад передано в комунальну власність села, фінансування проводиться через сільську раду.

14 грудня 2005 року дитячий садок газифіковано, збудована власна теплогенераторна, неабияка заслуга в цьому є голови сільської ради Яремчука Руслана Анатолійовича, завідуючої та всього колективу, які власними силами все робили, щоб діткам було тепло та затишно.

Завдяки Любов Миколаївні дошкільний заклад процвітає, за ці роки не тільки збереглася матеріальна база, а й глибоко змінилась найкраще. Будучи турботливим, розсудливим керівником, вона дбає про своїх вихованців, колег. Багато сил доклала, щоб кожна вікова група була обладнана згідно сучасних вимог, щоб скрізь панував затишок, щоб навчання і виховання дітей відповідало програмі, щоб чітко виконувались усі режимні моменти.

На сьогоднішній день дошкільний навчальний заклад відвідує 98 дітей, функціонує 4 дошкільні групи та 1-й клас. На базі садочка навчаються 2-й, 3-й та 4-й класи.

Педагогічний склад становить 10 осіб, це вихователі : Онащенко Світлана Василівна, Шевчук Людмила Олексіївна, Тодоренко Надія Іванівна, Шевчук Наталія Андріївна, Руденко Валентина Володимирівна, Гевеленко Світлана Йосипівна, Семенко Оксана Євгеніївна, Кольба Олена Дем’янівна, Завада Світлана Миколаївна, музичний керівник Дремлюк Інна Володимирівна. Всі вони мають вищу та середню спеціальну освіту.

Та неможлива робота дитячого ясла-садочка без теплих турботливих рук помічників вихователів - Миколенко Фросі Максимівни, яка з 1971 року виростила не одне покоління дітей, Василенко Ніни Петрівни, Грищенко Ірини Василівни, Будник Маї Борисівни, Кучмій Катерини Петрівни, кухарів - Чорної Тетяни Григорівни, яка з 1970 року працює в дитячому садку, Лянчук Тетяни Георгіївни, машиніста з прання білизни - Майбороди Людмили Олексіївни.

Відповідально та творчо працює колектив дитячого садка. Проводяться районні методобєднання, семінари, колективні перегляди занять, різні форми роботи з батьками .

Досвід роботи вихователів друкується в періодиці. Особливої уваги заслуговує авторська програма "Сто секретів здоров´я " Коваленко Ніни Іванівни, "Пошуково-дослідницька робота з дітьми молодшого дошкільного віку" вихователя Онащенко Світлани Василівни, гурткова робота з дітьми старшого дошкільного віку " Майстри на всі руки" Тодоренко Надії Іванівни, робота Руденко Валентини Володимирівни " Шануймо сиву давнину", та театралізована робота музичного керівника Дремлюк Інни Володимирівни.

Родниківський дошкільний заклад "Роднічок"
Родниківський дошкільний заклад "Роднічок"

Як добратися?

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук