ДНЗ " Усмішка"

Адреса: м. Монастирище

Графік роботи: 7.30-18.00

Кількість груп: 8

Кількість дітей: 204

Інформація про дитячий садочок

Дитячий садок «Усмішка» загального типу розвитку комунальної форми власності розташований в мальовничому куточку м. Монастирище. Ігрові майданчики потопають в зелені дерев, поміж зелені яскравими кольорами виблискують ігрові споруди: гойдалки, гірки, столики, лавочки тощо. Все зроблено творчо і з любовю. На першому плані тут саме дитина, з її інтересами та потребами. Щоб забезпечити цікаве дозвілля та ознайомлення дітей з навколишнім світом, розвитку творчості, реалізації всіх ліній розвитку в дошкільному закладі діють спеціалізовані кімнати.

Для проведення якісного освітньо – виховного процесу в дитячому садку обладнано кімнату для мовленевого розвитку та ознайомлення дітей з творами літератури. Кімната обладнана з врахуванням сучасних тенденцій дизайну , має кафедру, на якій розставлені дитячі столики, та сцену .На сцені діти з задоволенням декламують вірші, драматизуть казки. Кімнату розвитку мови обладнано технічними засобами навчання, а саме – кольоровим телевізором, DYD –програвачем,що дає змогу більш якісно проводити виховні та навчальні заходи.

Провідним мотивом освітньої діяльності колективу д/с став пошук осмислених орієнтирів та конкретних освітніх форм, які б допомогли здійснювати навчально – виховні завдання .Саме з такою метою в д/с створено художньо-мистецький центр „Колиска”. До нього входять: кабінет для розвитку творчих здібностей дошкільників, в якому зібрано весь необхідний дидактичний, демонстраційний та роздатковий матеріал для занять з зображувальної діяльності, ліплення, аплікації та самостійної художньої діяльності дітей усіх вікових груп. Діє тут і кімната-музей українського побуту. Де діти мають змогу не лише побачити предмети старовини, ознайомитися із життям та побутом пращурів, а й взяти в руки та обіграти кожен предмет: рубель та качалку, глечики-близнюки чи макітру; приміряти старовинну вишиванку чи закутати картату хустину, якій більше сотні літ.

Для ознайомлення дітей з творчістю художників, з їх роботами, в кабінеті створено невеличку картинну галерею, де представлено зразки різних видів живопису. Поскільки мистецтво відіграє велику роль у покращенні емоційного стану та стабілізації психічних процесів-кабінет зображувальної діяльності поєднано з кабінетом арттерапії-де з дітьми проводяться індивідуальні та групові заняття, на яких використовуються різні методи: кольоротерапія,ігротерапія, театр емоцій та етичних мініатюр.

Однак головне завдання дошкільного закладу – збереження здоровя та фізичний розвиток дошкільнят. Важливу роль в цьому відіграє загартування. Особливо багато позитивних емоцій викликають водні процедури. Оскільки сьогодні не всі батьки мають можливість організувати відпочинок дітей біля моря, азера чи навіть ставка, в садочку встановлено душ-туман (під тиском вода розпилюється на дрібні краплини). Тепер влітку окрім сонячних та повітряних ванн, вихованці дитячого садка мають змогу приймати ще й водні процедури. В садочку „Усмішка” створено всі умови для гармонійного і всебічного розвитку дошкільника, формування його особистості, для задоволення своїх соціальних та індивідуальних потреб.

Як добратися?

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук