ДНЗ № 4 " Зайчатко"

Адреса: м.Христинівка, вул.Маяковського,4

Графік роботи: 7.30-19.30

Кількість груп: 5

Кількість дітей: 169

Інформація про дитячий садочок

Відповідно до визначених пріоритетів, робота колективу дошкільного навчального закладу №4 «Зайчатко» спрямована на індивідуалізацію освітнього процесу, підсилення тенденції особистісно орієнтованої, гуманістичної моделі виховання, соціалізацію дошкільників, що допомагає нам бачити в кожній дитині індивідуальність і забезпезпечувати умови для росту її компетенції у відповідності з вимогами програми " Я у світі" та " Впевнений старт". 

Дитина – це дзеркало сімʼї,Як у каплі води відбивається сонце,Так у дітях відображаєтьсяМоральна чистота матері і батька.В. О. Сухомлинський
Наш девіз: « Кожній дитині – природний потенціал розвитку ».Наше кредо: « Не вимагаю, а пропоную,Не навʼязую, а запрошую ».ГімнЩоранку в дитсадочок малеча поспішає,Тут любі вихователі та іграшки чекають.Приспів:« Зайчатко», « Зайчатко», ти нам як рідний дім,Садочок наш « Зайчатко», ти любий нам усім.У нашому садочку таланти виявляють,І креативність змалку у діток розвивають.Приспів:« Зайчатко», « Зайчатко», ти нам як рідний дім,Садочок наш « Зайчатко», ти любий нам усім.Читають мудрії книжки, про все розповідають,Тому не дивно, що у нас розумники зростають.Приспів:« Зайчатко», « Зайчатко», ти нам як рідний дім,Садочок наш « Зайчатко», ти любий нам усім.

Педагогічний колектив визначає такі основні завдання:1. Продовжити роботу по формуванню постійної потреби у зміцненні і збереженні власного здоровя, через активізацію фізкультурно-оздоровлювальних видів діяльності.2. Формування комунікативно-мовленнєвої компетенції дошкільного віку. 3. Створення розвивального життєвого простору дитини.У дошкільному навчальному закладі функціонує 5 груп, а саме:

  • ясельна;
  • 1 молодша;
  • 2 молодша;
  • середня;
  • старша.

Як добратися?

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук