» » » Дошкільний заклад №2 «Зірочка» м.Умань.

Дошкільний заклад №2 «Зірочка» м.Умань.

Адреса: ---

Графік роботи: ---

Кількість груп: 5

Кількість дітей: 130

Інформація про дитячий садочок

Дошкільний заклад №2 «Зірочка» м.Умань.

Дошкільний заклад №2 «Зірочка» м.Умань.

 

Дошкільний заклад №2 для розміщення Центру розвитку дитини обрано не випадково. По перше - у наявності вільне приміщення. По друге - вдале розташування у самому центрі спального мікрорайону міста, а відповідно, і велика зосередженість родин, які мають дітей дошкільного віку і можуть скористатися послугами Центру. Зручний під'їзд з інших мікрорайонів міста, адже робота Центру розвитку дитини розрахована не тільки на вихованців дошкільного закладу №2, а й на тих жителів Умані, хто цього потребує. Дошкільний заклад №2 є одним із найстаріших у місті, його побудовано більше ніж 40 років тому, тож не зважаючи на те, що приміщення, по можливості, підтримувалися у належному стані, є проблеми які вирішити дуже важко, використовуючи тільки місцеві ресурси.

 

На сьогоднішній день у  дошкільному закладі №2 «Зірочка» м.Умань перебуває 130 вихованців, при нормі - 100. Тож завдяки новій формі роботи частково зменшиться навантаження на персонал дитячого садочка, адже діти певний час будуть охоплені заняттями у Центрі розвитку дитини. Роботи по створенню умов для організації Центру розвитку дитини вже розпочалися при підтримці МФ «Відродження», згідно угоди №42132 Та у зв'язку з тим, що приміщення тривалий час не використовувалось за призначенням, необхідно проведення великого обсягу ремонтних робіт, тож є нагальна необхідність у додатковому фінансуванні. Особливо складна ситуація з ремонтом санвузла, адже обсяг необхідних ремонтних робіт, перевищив попередньо заплановані через те, що приміщення не використовувалось тривалий час і його стіни були задекоровані фанерними панелями, під яким як виявилося після демонтажу, необхідно замінити плитку, щоб дане приміщення відповідало санітарно-гігієнічним нормам. Антикризова гуманітарна програма МФ «Відродження» може стати дієвою підтримкою у вирішені даного питання.

Як добратися?

Вам сподобався даний дитячий садок?


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук

Ірина - 26 июня 2011 22:25

Пропонуємо меблі для садочків та шкіл. Великий асортимент продукції: ліжечка, столи, стільці, парти учнівські, парти з регулюванням висоти, стінки для кабінетів, дитячих груп, спортивний інвентар, стенди, подушки, білизна, матраци, помірні ціни, доставка та монтаж меблів на території замовника. Весь асортимент продукції можна побачити на нашому сайті: svitmebliv.in.ua Контактні телефони: 097-66-777-65, 063-671-71-62, (044)362-41-72 Ірина