» » » Дошкільний заклад №31 «Чебурашка» м.Умань

Дошкільний заклад №31 «Чебурашка» м.Умань

Адреса: м. Умань Черкаської обл. вул. І.Гонти, 44 Тел.: 4-87-15

Графік роботи: ---

Кількість груп: 13

Кількість дітей: 302

Інформація про дитячий садочок

Дошкільний заклад №31 «Чебурашка» м.Умань

Дошкільний заклад №31 «Чебурашка» м.Умань.

 

За даними обліку дітей дошкільного віку в мікрорайоні дошкільного закладу №31 станом на 01. 09. 2010 року проживають 594 дитини дошкільного віку. З них охоплені дошкільним вихованням - 338 дітей, 14 дітей охоплено соціальним патронатом, не охоплені дошкільним вихованням - 242 дитини віком від 0 до 4 років. Дошкільний заклад за проектною потужністю розрахований на 14 вікових груп. Зараз в ньому функціонує 13 вікових груп, з яких 3 групи для дітей раннього віку, 3 групи для дітей молодшого віку, 3 групи для дітей середнього віку, 3 групи для дітей старшого дошкільного віку 1 1 . компенсуюча (логопедична) група.

 

При плановому наповненні груп 237 дітей, у дошкільному закладі виховується 302 дитини, що на 27, 4% перевищує норму. Групи дітей раннього віку переповнені на 77%, групи молодшого віку - на 25%, групи середнього віку - на 26%. В останні роки існує тенденція до щорічного збільшення кількості новонароджених дітей у Мікрорайоні, а тому зростає потреба у забезпеченні більшої кількості дітей місцями у дошкільному закладі, а особливо дітей 4 - 5 річного віку. Станом на 01. 10. 2010 року в мікрорайоні закладу не охоплено дошкільним вихованням 9 дітей 4 років, 5 дітей 5 років охоплені соціальним патронатом. З цих дітей 2 мають статус інвалідів дитинства, 1 дитина з неблагополучної сім'ї, 2 дітей хворих. В інших сім'ях діти перебувають вдома тому, що батьки або не працюють або не мають змоги оплачувати харчування дитини в дошкільному закладі.

 

Для охоплення дітей 4 - 5 років дошкільною освітою, у тому числі дітей з особливими потребами, необхідно створення короткотривалої (безоплатної) групи розвитку та підготовки до навчання у школі на базі дошкільного закладу За бажанням батьків можливий розгляд питання організації одноразового гарячого харчування дітей. Для організації такої групи дошкільний заклад №31 міста Умані має групове приміщення 14 - ї групи, яке в даний час використовується як додаткова спортивна зала для дітей Для організації життєдіяльності дітей в цьому приміщенні потрібно зробити косметичний ремонт туалетної та буфетної кімнат із заміною сантехніки, оскільки ці приміщення упродовж 10 років не використовувались за призначенням, придбати дитячі меблі, іграшки, книжки дидактичний матеріал, м'який інвентар та посуд, тощо. Нажаль, коштів на це немає, тож актуальною стане підтримка МФ «Відродження», завдяки якій 15 дітей 4-5 років будуть додатково охоплені Дошкільним вихованням.

 

У дошкільному закладі №31 міста Умані є трирічний досвід організації короткотривалої групи для дітей старшого дошкільного віку для дітей не охоплених дошкільним вихованням, яка вимушено була закрита та реорганізована у постійну групу для дітей раннього віку у зв'язку із збільшенням дітей у мікрорайоні. Дошкільний заклад з 1997 року має статус фізкультурно-оздоровчого центру, а отже може проводити з дітьми всю фізкультурно - оздоровчу роботу та за потребою корекцію стопи та постави дитини, масаж, а також здійснювати різні форми навчально-виховної роботи із дітьми, їх підготовку до школи, соціалізацію, організацію дошкільнят (свята, розваги) тощо.

Як добратися?

Вам сподобався даний дитячий садок?


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук

lesorub - 25 декабря 2012 13:12

На детский сад пришла жалоба:

Добрий день! Моя дитина відвідує ваш садок уже не перший рік. Але в цьому році змінились вихователі. Раніше жодних проблем і претензій не було. Нині ж я просто у відчаї: одна вихователька відповідально ставиться до своєї роботи, належним чином, з повагою відноситься до батьків та дітей, а інша до відвідувачів саду ставиться вибірково - у кого є гроші або відповідна посада перед тим щебече. А хто простіше то й не балакає з ними, до дітей кричить, грубо висловлюється. Може бахнути дверима перед носом, ніколи не привітається і нічого не скаже. Раз затрималась у роздягальні і почула, як вона кричить до моєї дитини. Цілий день проплакала. Не знаю, що робити, шкода діток, до нас вона навряд чи почне нормально ставитись. Насильно людині доброти й людяності не нав'яжеш....

Мама12 - 7 марта 2013 11:37

Садочок просто чудовий. Чистий, охайний. Колектив доброзичливий, відповідальний, творчий. Наша родина дуже задоволена. Завідуюча щорануку особисто відвідує кожну групу, цікавиться станом кожної дитини, присутня на кожному святі. Для нашої дитини вихователі стали другими мамами, хоча, мабуть складно приділити увагу кожній дитині, але якось їм це вдається. Тож від імені батьків хочу привітати із наступаючим святом 8 березня завідуючу, вихователів, нянь які не покладаючи рук працюють з нашими дітьми. Нехай доля посилає їм гарних діточок, творчих успіхів, натхнення, терпіння, особистого щастя, здоров'я і всього найкращого