ДНЗ №30

Адреса: м. Умань, вул. І.Гонти 14

Телефон: 23211

Графік роботи: ---

Кількість груп: 12

Кількість дітей: ---

Інформація про дитячий садочок

ДНЗ №30 м.Умань

  • Ясла-садок комбінованого типу № 30 м. Умань Черкаської обл.
  • Форма власності: комунальна
  • Завідувач ДНЗ №30 - Гаркава Лідія Степанівна
  • Кількість вікових груп:

- раннього віку – 3;

- загального розвитку для дітей дошкільного віку – 9.

ДНЗ №30

Як добратися?

Вам сподобався даний дитячий садок?


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.

Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Додати відгук

Galochka - 8 февраля 2012 20:36

Найкращий дитсадочок міста,найкваліфікованіші вихователі.Молодці-так тримати!

Игорь - 8 февраля 2012 20:47

Прекрасный детский сад,в нём воспитывался мой сын.Огромное спасибо воспитателям Татьяне Васильевне,Лидии Васильевне и Елене Степановне!

forvard - 27 марта 2012 10:33

Хочу поскаржитися на відео оператора, пана Лисого, який закріплений за дитячим садочком № 30. Дуже не подобається якість його роботи. Диски, які він робить, надзвичайно погано відзняті. Після перегляду такого диску, починають боліти очі у дорослого, я вжене кажу, як така зйомка впливає на дитячий зір. А саме діти люблять переглядати свої свята раз за разом. Ціни у нього теж дуже завищені. В інших дитячих садочках оператори беруть набагато дешевше і за фотографії, і за диски, і не ставлять умов, що якщо диск буде купувати менше ніж 5 осіб, то робити його ніхто не буде. Виникає питання, чому він тоді працює при садочку, якщо його не влаштовує кількість клієнтів. Ціну на випускний диск він вирішив ще підняти, і не на трошки, а на 40 гривень. А яка різниця між диском із новорічним святом і випускним святом? Особисто я вважаю, що батьки самі повинні вирішувати, хто буде знімати те чи інше свято у їхніх дітей, а не особа, яку не зрозуміло хто і чому закріпив за даним садочком. Прошу керівництво садочка розібратися по даному питанні. Додам ще, що це думка не однієї особи, а дуже численної кількості батьків.

Поліщук Вадим - 9 сентября 2012 00:29

Зразковий дитячий садочок. Обоє наших діток в ньому виховувалися. Чисті і світлі приміщення. Досвідчені і ввічливі вихователі, зокрема: Світлана Анатоліївна, Оксана Яківна, Тетяна Василівна. Незабутні враження від дитячих свят, які організовувала для нас музикант Оксана Віталіївна. Вдячні і керівництву садочку за створені затишок і доброзичливу атмосферу. Наші діти завжди з радістю ішли в садочок. Бажаю Вашому колективу подальших успіхів в роботі.

Руслан - 11 сентября 2012 17:19

Садочок в принципі нормальний. Одне що трохи дорого беруть на "ремонти". А щодо оператора то звісно наглість з його сторони за таку якість дисків брати по 60 гривень. Напевне вони всі там діляться тому що самі вихователі говорять що скаржитися немає сенсу.

forvard,
Повністю згоден

Олександр - 27 сентября 2012 22:57

1місяць політ нормальний але вже 300грн збрили але якщо це все як і обіцяли за цілий рік то це добре.

vacka - 5 октября 2012 08:29

Да садочок чудовий даже нам відомо за кордоном, симпатична пані директор а що до батьків їх треба перевиховувати. Перш кому не нравиться оператор, їдьте в колгосп вас там з трех камер заснімут і щей грошви дадут, просто в Умані ви зажрались, в тупились на утреніку а він раком лазе, а що до ремонту здати бабло грошей, так це для ваших дітей стараються, нежлобідь свої заощадження, і не поїжте два дня в барі, Одним словом кому НЕОХОТА тут - в СЕЛО.А оператору совітую, так тримати, кому потрібне відео,обовязково закажуть,а хто мозги компосірує, хай купить камеру і знімає пройде 10 років научиться

Руслан - 14 октября 2012 19:54

Здається мені що останній коментар написала сама пані директор або оператор з дружиною.

lesorub - 25 декабря 2012 13:17

Поступил новый отзыв:

Дуже приятна завідуюча , досвітчені вихователі, батьки жлобиб.Жалко на ремонт гроші економте на кабаках вечірніх. А оператор робить свою роботу, а кому ненравиться я порекомендував би їхати в колгосп , а там вас з трех камер заснімут щей забашляют, а оператору рекомендую піднять ціни. тоді батьки будут довольні.

karollinaa... - 12 января 2013 18:49

Чудовий садочок..чудові вихователі та персонал... winked

tashan - 27 марта 2013 22:32

Да,детсад очень даже хороший и воспитатели нормальные!А кому что-то не нравиться- всегда есть выбор!!! fellow

vira - 3 апреля 2013 16:22

Де краще,у школі вчителем чи у садочку вихователем???

simochka - 8 мая 2013 22:40

Садочок це клас ,особливо коли на роботі.... Хочу подякувати вихователям Наталі Василівні Головатюк та Ользі Олексіївні Хайчук та їх няні Наталі Василівні Брижик

2222 - 11 декабря 2013 18:12

дуже гарний садочок. привітна завідувач, методист і вихователі. особисто моя дитина ходить в групу раннього віку де вихователями є Інна Іванівна та Олена Василівна і няня Любов Іванівна - за той час що ми пішли до садочка, дитина помітно краще говорить формулює думки та складає речення. тож хочеться висловити подяку нашому педагогічному колективу.